Obecny czas: Czw Gru 12, 2019 3:43 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Regulamin forum

1) Przy założeniu nowego tematu, nazwij go nazwą talii bądź kolorami, które w niej występują.
2) Karty koniecznie otaguj, np. [mtg]Black Lotus[/mtg].
3) Podając spis talii do ulepszenia, podaj swój budżet. Proponując zmiany, uzasadniaj je.
4) Prośby o złożenie talii "od zera" są zabronione. Każdy nowy wątek musi zawierać spis talii.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Co polecicie do budżetowego grania ze znajomymi
PostWysłany: Nie Wrz 01, 2019 12:43 pm 

Dołączenie: Nie Wrz 01, 2019 12:21 pm
Hejeczka, chciałabym zacząć swoją przygodę z MTG i nie wiem co najlepiej będzie kupić. Na razie budżet ogranicza się tak do ponad 100zl. Nie jestem zainteresowana turniejami ( ewentualnie pauper) bo wydanie tysięcy złotych na karty by złożyć sensowny deck turniejowy nie wydaje Mi się dobra inwestycją na ten moment. Grałabym ze znajomymi którzy tez są całkiem nowi w temacie ale chętni by zacząć i kupić Sobie własne karty.
Zastanawiałam się nad kupienie zestawu 1500 kart na olx głównie commonow i z nich tworzenie talii oraz robienie domowego drafta ale nie wiem czy da się składać ciekawe decki głównie z comnonow i byłaby to dobra inwestycja. Pozatym zastanawiałam się nad duel deckiem ale boje się ze po paru grach moze się znudzić.

Profil E-mail  

Temat postu: Re: Co polecicie do budżetowego grania ze znajomymi
PostWysłany: Pon Wrz 02, 2019 1:30 am 
Apprentice
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Kwi 05, 2014 12:58 am
Ciężko, ale da się coś złożyć, szczególnie jeżeli nie ograniczają Cię formaty. Ogólnie, można znaleźć drużo gotowych talii na necie wpisując w Googlu "budget mono _tu_literka_koloru_", np.:

Budget Mono R burn
Budget Mono G stompy
Budget Mono U aggro
Budget Mono W aggro / Budget White Weenie

Strony ze złotą rybką czy trzema kartami podadzą dziesiątki gotowych spisów. Nie będzie to T3/T4 kill, ale spokojnie można pograć, szczególnie jeżeli ktoś naprzeciwko gra czymś równie zaawansowanym. :]

Profil E-mail  

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości