Obecny czas: Śro Lis 13, 2019 3:50 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

W jaki sposób chciałbyś rozgrywać turniej mtgnews.pl
1. Format ligowy, gdzie kolejne rundy odbywałyby się w odstępie kilku dni. 60%  60%  [ 3 ]
2. Cały turniej w przeciągu kilku godzin jednego dnia. 40%  40%  [ 2 ]
Razem głosów : 5
Autor Wiadomość
 Temat postu: Sposób rozgrywania następnego turnieju mtgnews.pl
PostWysłany: Wto Cze 04, 2019 12:18 pm 
Moderator
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pią Lut 23, 2007 12:23 pm
Witajcie!

Do tej pory turnieje mtgnews.pl rozgrywane były w formie ligowej, gdzie jeden mecz grano co kilka dni i trzeba się było jakoś dogadać z przeciwnikiem na dzień i godzinę. Miało to swoje plusy - wystarczyło poświęcić na granie godzinkę na kilka dni by wziąć udział w turnieju. Miało też minusy - wymagało ustawiania się z przeciwnikami i negocjowania konkretnej pory dnia.

Dlatego chciałbym zaproponować inne rozwiązanie - cały turniej jednego dnia, 50min na rundę i pairingi w ciągu 2-3min od zgłoszenia wyników. Moglibyśmy taki turniej zrobić w sobotnie lub niedzielne popołudnie - sądzę, że całość, łącznie z top4/8 zajęłaby maksymalnie ok 4-5 godzin, a przy niższej frekwencji nawet krócej. Jest to rozwiązanie o tyle dobre, że można by takie turnieje robić regularnie i bawić się rożnymi formatami często zamiast czekać miesiąc+ na kolejny. Osobiście popieram te rozwiązanie ale poczekam na wyniki głosowania.

Co prawda wielu nas tu nie zostało, ale zawsze każdy z nas może zaprosić znajomych do grania. Postaram się skombinować jakieś nagrody.

Temat postu: Re: Sposób rozgrywania następnego turnieju mtgnews.pl
PostWysłany: Śro Cze 05, 2019 2:47 pm 
Mage
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Gru 19, 2009 10:44 pm
Miejscowość: Kraków
Jak dla mnie stare rozwiązanie byłoby lepsze, przy dwójce dzieci nie wygospodaruję połowy dnia na zagranie wszystkiego naraz (nawet jakby były to 3 rundy). Ale poczekam jeszcze aż wypowiedzą się wszyscy trzej aktywni użytkownicy mtgnews xD

Profil E-mail  

PostWysłany: Śro Cze 05, 2019 7:09 pm 
Planeswalker
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Lip 07, 2008 11:00 pm
Miejscowość: Warszawa Posty: 14567
Ja wolę ligowy, bo może być mało chętnych, a dodatkowo sztywny termin będzie części nie pasował. Ale postaram się zagrać i tak, i tak- chociaż również nie każdego dnia jestem dostępny obv.

Profil E-mail  

Temat postu: Re: Sposób rozgrywania następnego turnieju mtgnews.pl
PostWysłany: Pią Cze 07, 2019 10:33 am 
Moderator
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Kwi 30, 2008 10:56 am
Miejscowość: Bractwo Soku Mocy
Melnevacor napisał(a):
Jak dla mnie stare rozwiązanie byłoby lepsze, przy dwójce dzieci nie wygospodaruję połowy dnia na zagranie wszystkiego naraz (nawet jakby były to 3 rundy). Ale poczekam jeszcze aż wypowiedzą się wszyscy trzej aktywni użytkownicy mtgnews xD

Mam dokładnie tak samo.
No, to czekamy jeszcze na wypowiedzi Rariana i Lego i mamy komplet :E

przeczytałem Twój wywód, po czym z ciekawości sprawdziłem od kiedy jestem zarejestrowany na forum, okazało się, że od 2007. To oznacza, że to co przeczytałem powyżej było najbardziej absurdalnym wywodem od prawie 10 lat

Profil E-mail  

PostWysłany: Śro Cze 12, 2019 4:24 pm 
Mage

Dołączenie: Wto Wrz 18, 2007 6:13 pm
Miejscowość: Krzyżanowice/Iłża
Ja bym dał radę zagrać ligę. Ale niestety mam inne pytanie. Na jakiej platformie i czy działa ona na macintoshu.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość