Obecny czas: Wto Lip 14, 2020 12:27 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7254 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 359, 360, 361, 362, 363
Autor Wiadomość
 Temat postu: Olsztyn
PostWysłany: Pon Lut 26, 2018 6:55 pm 
Moderator
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Wrz 18, 2008 4:46 pm
Miejscowość: Samin/Olsztyn
Widać, że życzenia powodzenia były szczere - dwa finały dla olsztyńskiej ekipy w jeden weekend :)

Profil E-mail  

PostWysłany: Wto Lut 27, 2018 11:42 am 
Moderator
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pią Lut 23, 2007 12:23 pm
Roberto napisał(a):
Widać, że życzenia powodzenia były szczere - dwa finały dla olsztyńskiej ekipy w jeden weekend :)

Gratulacje jeszcze raz! Mam nadzieję, że takie wyniki powoli będą stawać się standardem Olsztyńskiej sceny. :spoko:

Temat postu: Re: Olsztyn
PostWysłany: Pią Mar 23, 2018 3:37 pm 
Sorcerer
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Gru 25, 2013 5:53 pm
3 champion of witss 4 drown catacombs i 2 hostage taker plz

Profil E-mail  

PostWysłany: Pią Kwi 06, 2018 8:42 am 

Dołączenie: Czw Kwi 05, 2018 3:14 pm
Cześć, jestem początkująca w te klocki, ale niedługo będę w Olsztynie i z chęcią dołączyłabym do waszej zgrai. Czy ktoś chciałby mnie przygarnąć? ;)

Profil E-mail  

PostWysłany: Pią Kwi 06, 2018 11:05 am 
Moderator
Awatar użytkownika

Jasne, chętnie służymy pomocą :)

Możesz wpaść na dowolny turniej, niekoniecznie, żeby od razu grać, ale zobaczyć, jak wszystko wygląda. Z chęcią też pomożemy wtedy z zasadami, konstrukcją decku lub odpowiemy na jakieś pytania.
Zapraszam też do Olsztyńskiej Sceny MtG na facebooku: https://www.facebook.com/groups/olsztyn ... =bookmarks

A jeżeli miałabyś dodatkowe pytania, to zapraszam do kontaktu przez prywatną wiadomość :)

Profil E-mail  

PostWysłany: Śro Kwi 18, 2018 11:15 am 

Dołączenie: Śro Kwi 18, 2018 11:06 am
Hej,

Ogólnie i krótko mówiąc, chciałem sobie znaleźć zajęcie które nie będzie się opierać na siedzeniu przed kompem, tak oto wypadło na Magic the Gathering. Chciałem się tylko dowiedzieć ogólnie co i jak jest na tej scenie w moim mieście, czy ktokolwiek tutaj gra, i tak dalej. Od myślników chciałem zadać dwa pytania:
-Co jest z tymi zestawami na allegro itp w których jest po 1000+ kart za 60-70zł, musi być w tym jakiś haczyk, prawda?
-Często są jakieś gry? Ogólnie nawet nie chce od razu grać, nawet oglądaniem mógłbym się czegoś nauczyć. (bo co do tego do z zasad znam tylko podstawy podstaw)

Ale z tego co zauważyłem z poprzednich postów, społeczność tutaj nie jest toksyczna :)

Profil E-mail  

PostWysłany: Śro Kwi 18, 2018 8:00 pm 
Moderator
Awatar użytkownika

MiZielek napisał(a):
-Co jest z tymi zestawami na allegro itp w których jest po 1000+ kart za 60-70zł, musi być w tym jakiś haczyk, prawda?

Tak, haczyk brzmi: te 1000+ kart jest mniej warte niż 60-70pln. W większości przypadków nie warto tego kupować bo często nie mają nawet wartości casualowej, są to np nic nie warte karty, które zostają po draftach i po jakimś czasie ich posiadacz nie ma już miejsca i potrzeby ich trzymania więc wystawia je na allegro. Choć magic nie jest tanim hobby, to można też bawić się za niewielkie pieniądze, ale raczej nie kupując przypadkowe zestawy z sieci.
MiZielek napisał(a):
-Często są jakieś gry? Ogólnie nawet nie chce od razu grać, nawet oglądaniem mógłbym się czegoś nauczyć. (bo co do tego do z zasad znam tylko podstawy podstaw)

viewtopic.php?f=115&t=87123
Zazwyczaj wraz z początkiem nowego miesiąca pojawia się rozpiska turniejów na cały miesiąc. Przyjdź, zobacz, może Ci się spodoba. Są też ludzie grający poza turniejowo, ale umawiają się oni w swoim gronie i nie ogłaszają się z tym w internecie.

PostWysłany: Śro Kwi 18, 2018 8:11 pm 

Tanim może i nie jest, ale tańszym niż ASG czy inne, i dzięki za odpowiedź

Profil E-mail  

PostWysłany: Śro Kwi 18, 2018 9:54 pm 
Moderator
Awatar użytkownika

To ja od siebie dodam jeszcze dwie rzeczy:
1. W sklepie modelarskim Emar (http://emar.olsztyn.pl/) można odebrać darmowe talie startowe, a jak już będziesz zdecydowany jakim kolorem / kolorami grać, to też chętnie Ci podaruję trochę kart :)
2. Jeżeli wolisz facebooka od forum, to zapraszam serdecznie do dołączenia do Olsztyńskiej Sceny MtG (https://www.facebook.com/groups/olsztyn.mtg/). Jak będziesz miał jakieś szczegółowe pytania, to możesz też pisać bezpośrednio do mnie pw tutaj lub na facebooku (Robert Borkowski).
Pozdrawiam serdecznie

Profil E-mail  

PostWysłany: Pią Maj 04, 2018 3:04 pm 

Dołączenie: Pią Maj 04, 2018 2:55 pm
Roberto - cenna informacja z tym sklepem Emar. Chyba sam wybiorę się po taką startową talię, gdyż bardzo bym chciał rozpocząć grę, ale te targi rozmaitości na allegro mnie przerażają. o.o

Profil E-mail  

PostWysłany: Czw Sty 24, 2019 10:47 pm 
Sorcerer
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Gru 25, 2013 5:53 pm
W sobote 26 na gamegrinderze zagramy moderna.

o 12:30 (zapisy) 13 start gramy. Wpisowe 10 pln.

Profil E-mail  

PostWysłany: Pią Sty 25, 2019 8:43 am 
Moderator
Awatar użytkownika

Ja mogę pożyczyć dwa decki (Affinity i 8-Whack), ale w tym czasie będę grać drugiego drafta. Może Andrzej się skusi na Moderna, bo też ze mną będzie.

PostWysłany: Czw Lut 13, 2020 5:24 pm 

Gdzie lub u kogo zakupie jakieś budżetowe decki w miare działające na turniejach, lub kupie karty na sztuki w rozsądnych cenach?

Profil E-mail  

PostWysłany: Czw Lut 13, 2020 7:58 pm 
Moderator
Awatar użytkownika

PW :)

Profil E-mail  

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7254 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 359, 360, 361, 362, 363

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości