Obecny czas: Nie Sie 25, 2019 9:46 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Regulamin forum

1) Przy założeniu nowego tematu, nazwij go nazwą talii bądź kolorami, które w niej występują.
2) Karty koniecznie otaguj, np. [mtg]Black Lotus[/mtg].
3) Podając spis talii do ulepszenia, podaj swój budżet. Proponując zmiany, uzasadniaj je.
4) Prośby o złożenie talii "od zera" są zabronione. Każdy nowy wątek musi zawierać spis talii.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Pierwsze PlanesWalker Decki oraz Toolkit
PostWysłany: Nie Maj 12, 2019 6:29 am 

Dołączenie: Nie Maj 12, 2019 6:17 am
Hej! Pograłem trochę w MTG na Arenie i już wiem że gra jest na tyle fajna że warto kupić sobie kilka talii i pograć na żywo.

Grać zamierzam głównie w domu z żoną lub przy piwku ze znajomymi - wszyscy dopiero zaczniemy i raczej będziemy celować w tanie, słabsze talie.

Stąd też moje pytanie o Planes Walker Decki, ich "taktykę" oraz modyfikację:

1. Przeglądalem obecne na rynku talie i widzę (od core set 19 w górę) i niektóre z nich nie mają chyba jakiekolwiek taktyki tylko prostu wystawiaj co raz silniejsze kreatury? Polecacie jakaś fajna talie, która da radosc z samej gry?

2. Nie szukamy silnych tali a raczej takie które porostu nie będą się zacinać. Czy ToolKit będzie dobra opcja na podmianę kilku kart w PalnesWalker Deckach na abrdziej grywalne, tak żeby talia działała i pozwala grać?

Profil E-mail  

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości