Obecny czas: Wto Lip 23, 2019 10:01 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Regulamin forum

1) Zakładanie tematów z informacjami o nowych produktach wymaga podania źródła informacji, najlepiej w formie linku.
2) Tematy z informacjami o nowych kartach powinny być prawidłowo otagowane: w nawiasach kwadratowych należy podać akronim dodatku, z którego pochodzą karty, oraz aktualną datę.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Core Set 20 [M20]
PostWysłany: Wto Cze 25, 2019 1:16 pm 
Moderator
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pią Lut 23, 2007 12:23 pm
Nowy core set nie ma jeszcze swojego tematu a już niedługo pełny spoiler - co więcej, set zapowiada się jako jeden z najfajniejszych core setów - mamy nowych quasi-tytanów za 5 many, przedruk therosowych templi (yay!) i Leyliny. Do tego powrót protekcji od kolorów, której ponoć miało nie już nie być. Z ciekawszych kart dodałbym jeszcze:

Goblin Ringleader
Spoiler:

Nie wiem czy będzie grywalny w T2, nie wiem czy będzie grywalny w Modernie - ale mamy kolejnego typa do "starych" goblinów w obu formatach, więc fani zielonych typków mają co świętować.

Chandra Acolyte of Flame
Spoiler:

Kolejny dobry 3-manowy planeswalker - pozwala zagrywać po raz kolejny palenia lub atakuje dwoma tokenami co turę.

Elvish Reclaimer
Spoiler:

Nieironicznie dobry do EDH, ciekawe czy da radę w innych formatach - wyszukuje funkcyjne landy, filtruje manę, odssysa deck z landów. Do tego następnie rośnie do całkiem sporych rozmiarów jak na jedną manę.

Planar Cleansing
Spoiler:

Wciąż pewnie bardziej będzie opłacało się grać na planeswalkerów niż próbować ich niszczyć, ale ta karta ładnie czyści wszystko.

Blood for Bones
Spoiler:

Jeszcze nie wiem gdzie dokładnie ta karta mogłaby pograć, ale wydaje się świetnie działać ze wszystkim co ma ETB, do tego nieco selfmilla i mamy niezły CA engine.

Marauding Raptor
Spoiler:

Tego typa chyba zapomnieli wydrukować razem z resztą dinozaurów i ich enrage. W każdym razie - teraz jest.

Rotting Regisaur
Spoiler:

Troszkę brakuje mu trampla do pełni szcześcia, ale przy niewielkim drawbacku jest typkiem 7/6 za 3 many.

A was co rajcuje w M20?

Temat postu: Re: Core Set 20 [M20]
PostWysłany: Śro Cze 26, 2019 5:54 am 
Enchanter

Dołączenie: Czw Sie 04, 2005 12:14 pm
Miejscowość: Wrocław
Mikołaj napisał(a):
Nowy core set nie ma jeszcze swojego tematu a już niedługo pełny spoiler - co więcej, set zapowiada się jako jeden z najfajniejszych core setów

A was co rajcuje w M20?

Mnie nic. To nie jest core set tylko zestaw pushniętych rarów, przedruki commonów + odrzuty które nie zmieściły się do setów. Taka zupa flavorowa z naciskiem na sprzedaż.

PostWysłany: Śro Cze 26, 2019 1:24 pm 
Apprentice

Dołączenie: Śro Wrz 03, 2014 2:15 pm
Czy ja dobrze widzę, w tym dodatku są 4(!) Chandry?

Profil E-mail  

PostWysłany: Śro Cze 26, 2019 2:01 pm 
Administrator
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Sty 25, 2009 2:20 am
Miejscowość: Warszawa
Link do pelnego, oficjalnego spoilera https://magic.wizards.com/en/articles/a ... e-set-2020

Mi podoba sie dodatkowo do tego co wymienil Mikolaj

Nowy
Spoiler:

Upgrade 'a
Spoiler:

Calkiem nowa mechanika
Spoiler:

Naprawiony
Spoiler:

Profil E-mail  

PostWysłany: Śro Cze 26, 2019 6:16 pm 
Moderator
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Kwi 30, 2008 10:56 am
Miejscowość: Bractwo Soku Mocy
Berłoś napisał(a):
Upgrade stifle'a

oj nie wiem czy taki upgrade, dużo bardziej bym się ucieszył z przedruku starego dobrego Stifle. :1: przy polowaniu na fecze robi dużą różnicę ;)
Obstawiam, że Tale's End pogra w T2 przy obecnym zatrzęsieniu planeswalkerów, ale w modernie chyba wciąż wolę ...

przeczytałem Twój wywód, po czym z ciekawości sprawdziłem od kiedy jestem zarejestrowany na forum, okazało się, że od 2007. To oznacza, że to co przeczytałem powyżej było najbardziej absurdalnym wywodem od prawie 10 lat

Profil E-mail  

PostWysłany: Czw Lip 11, 2019 12:30 am 
Archmage
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Cze 04, 2002 10:16 pm
Miejscowość: Nosgoth
Cytuj:
Czy ja dobrze widzę, w tym dodatku są 4(!) Chandry?

tak, ale w boosterach możesz znaleźć tylko 3 z nich. Jedna z nich należy do planeswalker decka.

Profil E-mail GG  

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości