Obecny czas: Czw Maj 23, 2019 1:42 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Początkujący
PostWysłany: Śro Sie 13, 2014 12:51 am 

Dołączenie: Śro Sie 13, 2014 12:41 am
Witam jestem nowy zarejestrowałem się dzisiaj jakieś 4 minuty temu i mam do was pytanie czy znajdę tu jakieś początkujące osoby które zaczynają grać w MTG żeby mnie też mogły zapoznać nie wiem czy są podobne reguły ale za młodu grałem w yu-gi-oh, duel masters, duel of championship, hearstone heroes of warcraft i pokemony tcg , i czy jest jakiś bardzo dobry program do zagrania przez neta w MTG z innymi ludzmi darmowy.

Profil E-mail  

Temat postu: Re: Początkujący
PostWysłany: Śro Sie 13, 2014 12:32 pm 

nie ma nikogo który też zaczyna dopiero grać

Profil E-mail  

PostWysłany: Śro Sie 13, 2014 12:54 pm 
Enchanter
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Maj 20, 2010 4:49 pm
Chcesz żeby jakiś początkujący nauczył Cię grać? :rolleyes:

Co do programu to cockatrice, jak dobrze pamiętam to na woogerworks jest serwer ustawiony ;)

Profil E-mail  

PostWysłany: Śro Sie 13, 2014 1:02 pm 

verkant no taki początkujący co byśmy razem mogli uczyć się grać i byłaby wspólna zabawa a co do programu nie ma lepszych darmowych programów

Profil E-mail  

PostWysłany: Śro Sie 13, 2014 3:11 pm 
Enchanter
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Maj 20, 2010 4:49 pm
Cytuj:
programu nie ma lepszych darmowych programów

w sensie takie, które robią "wszystko" za Ciebie? "Wszystko" w sensie, że znają zasady i użytkownik już nie musi o nich pamiętać? Octagon chyba, ale jest dużo do ściągania i xmage w temacie "obok". Ja korzystam z cockatrice, nie wiem jakie w użytku są pozostałe programy.

Profil E-mail  

PostWysłany: Śro Sie 13, 2014 10:40 pm 

ale nie chodzi mi o takie programy co automatycznie wszystko robi tylko bardzo prosty program w użyciu o taki program najlepiej dla mnie i czy jakiś początkujący zagrał by zemną jako trening

Profil E-mail  

PostWysłany: Czw Sie 14, 2014 11:42 am 
Planeswalker
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Paź 24, 2013 10:47 pm
Miejscowość: Sosnowiec
może Duels of the Planeswalkers? Za darmo masz demo, a pełna gra kosztuje 40 zł. Masz dobry samouczek i opcję pogrania z kompem, a część zasad jest uproszczona i gra sama obsługuje wiele akcji. Można poczekać na przecenę wersji 2014, ostatnio była za 2,5€ podstawka i 5€ za wersję z rozszerzeniami.

Profil E-mail  

PostWysłany: Sob Sie 23, 2014 8:17 am 

niedługo przecież wychodzi Magic 2015 - Duels of the Planeswalkers a tak żeby z kimś zagrać przez neta

Profil E-mail  

PostWysłany: Nie Mar 20, 2016 2:40 pm 

Dołączenie: Nie Mar 20, 2016 2:16 pm
Jako nowy użytkownik tego forum pragnę powitać wszystkich.
Trochę odświeżę ten temat, ponieważ jestem początkującym i tak naprawdę stawiam pierwsze kroki w M:tG . Jak do tej pory grałem tylko w wersje Magic Duels i to głownie kampanie. Mniej więcej podstawy samej rozgrywki znam, jednak szukam kogoś kto pomógłby mi wdrożyć się bardziej w ten Magicowy świat. Posiadam konto na MTGO i szukam chętnych do bardzo luźnego pogrania w celach czysto towarzyskich i tym samym chciałbym poszerzać swoje horyzonty w tej grze. Przyznam że nie mam zamiaru w tym momencie inwestować w wirtualne karty, gdyż chciałbym w przyszłości grać w realu i platforme MTGO bardziej traktuje jako wstęp do gry. Oczywiście z tego co się orientuje, to w moich okolicach jest kilku graczy, jednak poziom troszeczke, jak dla mnie za wysoki i brak ludzi z którymi mógłbym poćwiczyć. Jeśli nie uda mi się znaleźć, bądź zachecić do tej gry nikogo z moich znajomych pozostanę w swiecie wirtualnym i tam będę chciał tworzyć sobie jakieś decki i coś grać.
A na tą chwilę zwracam się do Was graczy z zapytaniem, czy ma ktoś chcęć spotkać się w MTGO i zagrać coś kartami bardziej "lekkimi"
Pozdrawiam

Profil E-mail  

PostWysłany: Wto Cze 14, 2016 1:37 pm 
Conjurer

Dołączenie: Wto Gru 03, 2013 12:32 pm
Polecam Magic Duels Origins. Ograniczona pula kart, wszystko darmowe, deckbuilder, kampanie wdrażające w zasady itd. W zasadzie komputer dobiera przeciwnika na podobnym poziomie, więc nie musicie obawiać się tyrania starych wyjadaczy.

Profil E-mail  

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości