Obecny czas: Pią Sie 14, 2020 2:27 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: MW.pls pomocy
PostWysłany: Pią Paź 04, 2013 9:13 am 

Dołączenie: Pią Paź 04, 2013 9:02 am
Mógłby ktoś łopatologicznie z linkami podać jak zainstalować karty z magica do mws'a?(najlepiej wszystkie dodatki)

Profil E-mail  

Temat postu: Re: MW.pls pomocy
PostWysłany: Pią Paź 04, 2013 11:11 am 
Apprentice
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Kwi 04, 2005 9:10 pm
Miejscowość: Katowice
Chyba miało być MWS :P

Próbowałem rozkminić program ale zaciąłem się na obrazach. Bez problemu wgrałem całą bazę kart. Następnie zacząłem ściągać obrazy i wybrałem opcję z cropami. Wszystko gładko szło ale problem pojawił się gdy trza było znaleźć w necie obrazy z dodatków m14 i theros. Przeszukałem milion stron i wszędzie były tylko fulle. Stwierdziłem, że trza w takim razie wgrać fulle. Podobno (tak ktoś na forum pisał i tak jest w manualu) wystarczy zapisać fulle w tym samy miejscu co cropy. Tak też zrobiłem ale obrazów nadal program nie wczytywał. Z miłą chęcią podepnę się pod temat.

Temat postu: Re: MW.pls pomocy
PostWysłany: Pią Paź 04, 2013 7:29 pm 

Dołączenie: Pią Paź 04, 2013 9:02 am
dadi napisał(a):
Chyba miało być MWS :P

Próbowałem rozkminić program ale zaciąłem się na obrazach. Bez problemu wgrałem całą bazę kart. Następnie zacząłem ściągać obrazy i wybrałem opcję z cropami. Wszystko gładko szło ale problem pojawił się gdy trza było znaleźć w necie obrazy z dodatków m14 i theros. Przeszukałem milion stron i wszędzie były tylko fulle. Stwierdziłem, że trza w takim razie wgrać fulle. Podobno (tak ktoś na forum pisał i tak jest w manualu) wystarczy zapisać fulle w tym samy miejscu co cropy. Tak też zrobiłem ale obrazów nadal program nie wczytywał. Z miłą chęcią podepnę się pod temat.

Napisz na priva jak wam poszło na mp'kach jak będzie po i będziesz miał czas ;P

Profil E-mail  

Temat postu: MW.pls pomocy
PostWysłany: Pią Paź 11, 2013 1:14 pm 
Mage
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Mar 11, 2009 4:49 pm
Miejscowość: Gdańsk
Wrzucasz obrazki do folderu Pics w odpowiednim folderze (dla M14 będzie to zapewne M14 :P). W obrazki powinny być odpowiednio nazwane, czyli "nazwa karty.full.jpg".

Skąd ściągałeś, bo moje źródło nie miało obrazków do DGM, nie mówiąc o późniejszych edycjach?

@kamane
Wchodzisz na tę stronę: http://www.mwsgames.com/

Ściągasz plik MTG Card Database, uruchamiasz i już.

Profil E-mail  

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości