Obecny czas: Wto Wrz 17, 2019 1:25 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Challange: Gracz z przerwą vs MTGO
PostWysłany: Sob Wrz 14, 2013 8:39 pm 
Conjurer
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pią Kwi 17, 2009 5:25 am
Miejscowość: Okolice Gdańska
Od wczoraj jestem posiadaczek kart online ,a że ogarnianie magica po długiej przerwie jest troszkę czasochłonne to mam nadzieję ,że mnie troszkę wyręczycie w kilku (według mnie) prostych sprawach. =)

[*]MTGOTradersFreeBot - on jeszcze funkcjonuje ?
[*]U jakich botów przeciętnie najtaniej?
[*]Jak chciałbym kieeeeeeeeedyś zagrać turniej/mini turniej paupera to ile ticketów potrzebuję na wpisowe? (na psychatogu wyczytałem ,że 6 tixów)
[*]I jak najbardziej się opłaca spożytkować 5x tickety. (tutaj zastanawiam się nad wydaniem 2-3 tixy na deck viewtopic.php?f=173&t=54799 ,ale okrojony z drogich dodatków )

Może polecicie jakieś dobre i tanie decki (mogą być noobskie ;) ) ,z którymi po porządnym ograniu będę miał szansę wygrać coś na turniejowym pauper . (cenowo to od 10 do 60 tix, ale gdy podacie jakiś droższy ,a o wiele lepszy to może sobie jakoś go pozmieniam i okroje)

Profil E-mail  

Temat postu: Re: Challange: Gracz z przerwą vs MTGO
PostWysłany: Sob Wrz 14, 2013 11:21 pm 
Sorcerer

Dołączenie: Nie Paź 03, 2010 3:31 pm
Ja do szukania najtańszych kart używam: http://mtgowikiprice.com/
Czy bot jeszcze pracuje nie wiem, po prostu trzeba wpisać w search i sprawdzić.
Niedługo (choć sam nie wiem kiedy dokładnie) nadejdzie banowanie w pauperze wiec no cóż metagame się zmieni. Niezłymi dekami są:
Affinity, Mono Blue Delver (drogi), Elfy z niebieskim, obecnie Faerie storm (bardzo trudny w ograniu zwłaszcza po bordzie), mono black (choć na razie w erze posta średnio sobie radzi), UR post, UGr post. To kwestia tego, co się lubi (ja uwielbiam simicowego posta i nieźle nim gram). Dają rade również mono G napory (nie elfy), GW aury i w co możliwe, że zainwestuję po banie cloudpostów UR fiend.

Wpisowe w większości turniejów constructed to 6 tixów (wyjątek to TNMO Czwartkowe wieczorki z magickiem ale tam jest 3 rundowa zabawa i nagrody są mniej wartościowe - nie polecam oraz turnieje "PREMIER" rozgrywane w weekend - różne od standardu przez modern i sealed)

5 tixów to nie jest dużo, ale tutaj możesz sobie kupić dosyć tanio wystarczająco dużo, by móc się pobawić na modo. Z tym, że pauper jest bardzo trudny - gram w niego zawsze gdy mam czas, to nie jest format w którym możesz sobie pomyśleć, że grasz z ludźmi, którzy nie kumają czaczy. Tutaj większość ludzi ma bardzo dobrze ograne matchupy, bo to jest dosyć martwy format i gra się ciągle z tymi samymi dekami.

Profil E-mail  

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości