Obecny czas: Czw Sie 22, 2019 8:51 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 77 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Temat postu: Przewodnik po V3
PostWysłany: Wto Lis 16, 2010 3:13 pm 
Archmage
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Lut 28, 2009 9:00 pm
Dzięki, zgłosiłem :)

Edit: dostałem ładny kuponik repomensacyjny :)

Profil E-mail  

Temat postu: Re: Przewodnik po V3
PostWysłany: Śro Cze 08, 2011 9:44 pm 

Dołączenie: Śro Cze 08, 2011 9:39 pm
Miejscowość: UK
Witam
w magica nie grałem od lat ;D z racji że nie mam jakoś chęci znów ładować kupy kasy w karty postanowiłem że spróbuję mtgo tyle że mam problem...
konto aktywowane zgarnąłem paczkę kart, starałem się złożyć deck na elfach ale albo nie mogę zapisać ponieważ nie zgadzają się obwódki a jak już się udaje to nie mogę rozegrać żadnej gry bo decki nie są kompatybilne ;/
spróbowałem inaczej - segregacja kart po typach i niby lepiej ale wszystkie karty z złotą obwódką natomiast landy wyłącznie z czarna ;/ i dalej nie mogę zapisać decku...
nie wiem może robię coś źle ?

Profil E-mail  

PostWysłany: Śro Cze 08, 2011 10:27 pm 
Enchanter
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Lut 12, 2004 2:31 pm
Miejscowość: Grudziądz
Tam jest dokładnie tak jak w życiu - karty "złote" są nic nie warte. Nie wiem kiedy ostatni raz w realu je wypuszczali ale tak z 8 lat temu można było kupić np. złotoramkowego Psychatoga (cały deck) z Worldsów. Oprócz złotej ramki miały też inną koszulkę (dużo czarnego) i stąd brała się ich nielegalność w grze turniejowej.

Kartami złotoramkowymi da się grać, ale jest na to specjalny format (Planeswalker). Kart tych nie wolno mieszać z "normalnymi". Musisz mieć CAŁY deck w złotych ramkach. Żeby pograć w Planeswalkerze musisz wejść do casual rooma do "new players".

I jeszcze jedno - tymi kartami nie da się też handlować.

PostWysłany: Śro Cze 08, 2011 10:34 pm 
Planeswalker
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Lip 07, 2008 11:00 pm
Miejscowość: Warszawa Posty: 14567
Musisz nacisnąć, żeby pokazało wszystkie wersje kart i wybrać specjalnie landy i żółtą ramką. No i wtedy możesz grać tego planeswalkera.

Profil E-mail  

PostWysłany: Pon Cze 20, 2011 8:18 am 
Sorcerer

Dołączenie: Śro Mar 24, 2010 11:43 am
Uhm czy te kody z tyłu boosterka i intropacka można na modo dać i mieć wirtualne karty ?

PostWysłany: Pon Cze 20, 2011 4:44 pm 
Administrator
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Lut 25, 2010 11:23 pm
Miejscowość: Warszawa
Co? Niby jak by to miało działać?

Image IZZET LEAGUE | Image JESKAI WAY | Image SĘDZIA L2

Profil E-mail  

PostWysłany: Pon Cze 20, 2011 4:48 pm 
Planeswalker
Awatar użytkownika

Poczytaj temat o dzisiejszych banach, to jest nowy troll -.-

Profil E-mail  

PostWysłany: Pon Cze 20, 2011 5:34 pm 
Sorcerer

Hahahaa bardzo śmieszne, po prostu denerwuje mnie to że każdy narzeka jak stara baba na te bany... I może "troszkę" pisałem jak opętany ale każdy albo się cieszył albo pisał o problemach i przy tym podawał ponad dwa tysiące argumentów jak meta została zdominowana prze UW, Caw blade czy inne decki które i tak zostały skopiowane od innych.

Co do tematu:

Te kody są z tyłu boosterka nie daleko kodu kreskowego, podejrzewam że są do MTGO ale wolę się upewnić ponieważ chciałem w czwartek komuś dać ponad 30 tych kodów głównie z boosterków i intro packów które zakupiłem przez internet.
Jakby co to przepraszam za te nieco głupie posty ale nie łatwo żyć w stresie...
Pozdrawiam i jakby co to jeszcze raz przepraszam

PostWysłany: Pon Cze 20, 2011 7:13 pm 
Administrator
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Lut 25, 2010 11:23 pm
Te kody nic nie robią na MTGO. Na MTGO kupujesz wirtualne paczki i z wirtualnych paczek masz wirtualne karty. Nie ma opcji, żeby realne karty zamienić w wirtualne (ale jest za to opcja odwrotna).

Image IZZET LEAGUE | Image JESKAI WAY | Image SĘDZIA L2

Profil E-mail  

PostWysłany: Pon Cze 20, 2011 7:24 pm 
Sorcerer

Ah, czyli to nie tak jak myślałem...
No nic Dziękuję OmniSzron że odpowiedziałeś tyś jedyny...
Przepraszam za kłopot i pozdrawiam

PostWysłany: Śro Lis 16, 2011 10:46 am 
Archmage
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Lis 29, 2003 3:34 pm
Miejscowość: Z Bagien
Kiedy był podpięty wątek jak założyć konto na MODO ?? Dlaczego on przepadł ? Czy nowy klient zmienił coś przy zakładaniu nowego konta ?

Profil GG  

PostWysłany: Sob Cze 22, 2013 11:34 am 
Moderator
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Kwi 19, 2011 4:48 pm
Wczoraj założyłem konto, które z tego co zauważyłem masz jedno. Potem masz mozliwośc ściągnięcia jednego z dwóch dostepnych klientów.
Poszukuje poradnika opisujacego strukturę programu, ciekawostki itd. Macie to tutaj?

Świetnie, sprzedałem 3 najwartościowsze karty z paczki którą otworzyłem trzem innym botom. Teraz się dowiaduje, że tix się nie dzieli. Co to za badziew? Jak mam niby kupować karty po 0,002 tixa? I jak odzyskac mam swój kredyt za tamte karty?

AlphaGo is a pretty sweet name for an unbeatable Go-playing robot, so I feel like I should name my imagined, sci-fi MTG playing computer too: Skynetdeck, AlphaDrawGo, AlphaCawGo, AlphaBetaUnlimited, DeepMonoBlue, or DeepUWControl?

I also considered naming it Owen Turtenwald, but apparently that name is already taken by another unstoppable MTG supercomputer.

Profil E-mail  

PostWysłany: Nie Cze 30, 2013 4:47 pm 
Enchanter

Dołączenie: Śro Lut 08, 2012 11:16 pm
Tak, trading na mtgo to badziew.

Boty to są programiki napisane przez prywatnych ludzi do handlowania z ludźmi.
Niestety na mtgo tixów nie można dzielić, więc działa to na zasadzie "kredytu" posiadanego u bota.

Jeśli sprzedawałeś rzeczy w kilku, oddzielnych sieciach botów, to po prostu masz trochę kredytów u różnych ludzi.

Cytuj:
Jak mam niby kupować karty po 0,002 tixa? I jak odzyskac mam swój kredyt za tamte karty?

Sam sobie napisałeś - masz np. kredyt 0.5 tixa, to kupujesz 250 kart po 0.002 tixa i niby masz to spowrotem.

ale tak naprawde, to kupowanie rzeczy po 0.002 tixa to bardzo dziwna sprawa - takie karty często możesz uzyskać za darmo. (uderz np. do mnie na modo, nick "Nicponn")
Jeśli nie, to znajdź boty typu 1000 kommonów za tixa.

Poza tym: otwierać paczki żeby sprzedać zawartość to :stupid: w prawdziwym życiu, a online wielokrotnie bardziej

Profil E-mail  

PostWysłany: Pią Lip 31, 2015 9:05 am 
Moderator
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pią Lut 23, 2007 12:23 pm
Dobra - przeczytałem już kilka artykułów na temat nowej waluty na modo i wiem mniej-więcej jakie teoretycznie zmiany ma ona przynieść, ale wciąż nie mogę ogarnąć jednego - po co zostało to zrobione? Oczywiście dość łatwo dostrzec, że beneficjentem zostaje wotc, ale chyba skok na kasę nie był jedynym wytłumaczeniem tej zmiany.

PostWysłany: Pią Lip 31, 2015 12:24 pm 
Planeswalker
Awatar użytkownika

Boostery ostatnio byly praktycznie nic niewarte. Teraz 2-many nigdy nie beda tak masakrycznie nieoplacalne, zebyscie we dwojke grali o booster wart 2,5 tixa zrzucajac sie po 2 tixy.

Profil E-mail  

PostWysłany: Pią Lip 31, 2015 1:34 pm 
Archmage
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Maj 19, 2003 9:08 pm
Miejscowość: Lublin
Czytam i nie wierzę
psychatog.pl napisał(a):
Wystarczył tydzień, aby WOTC przyjęło kubełek pomyj za kolejna durną decyzję. Ludzie ponarzekali, ale wiadomo, hamerykany nie potrafią przyznać się do błędu i cofnąć decyzji, więc idą tylko głębiej w bagno za brązową manę. Kilka dni temu pojawił się update, że wszystko bacznie wysłuchali i żeby wyjść na przeciw oczekiwaniom ich ukochanych klientów, kasują daily Paupera, Legacy i Vintage, a zamiast tego dają rodzaj 8-person daily dla tych formatów, który kosztuje 6 tixów (lub 60 śmiesznych punktów), trwa 3 rundy, a za wygranie całego są 3 boostery - hi hi hi. Właśnie zabito te formaty gwoździem.

sprawdzam ceny kart do legacy i cieszę się, że sprzedałem je w maju, ale też płaczę bo ceny kart moderna tak samo spadają mocno w dół. Ogólnie jestem mega rozczarowany tymi idiotycznymi zmianami, nie wiem co oni chcą wykończyć mtgo ? Człowiek już nie będzie mógł nawet dla reklaksu zagrać sobie DE w legacy albo pauperka, żenada.

Profil E-mail GG  

PostWysłany: Czw Sie 13, 2015 1:38 pm 
Moderator
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Kwi 30, 2008 10:56 am
Miejscowość: Bractwo Soku Mocy
Hej, mam pytanko, bo mnie dzisiaj nowa wersja modo nieprzyjemnie zaskoczyła :P Gdy mamy modalny spell wybierajacy kilka targetów dla różnych modów, to jak można rozpoznać który cel jest wybrany dla którego moda?
(przykład: opponent ma i , ja mam , opp zagrywa chcac zawalczyć jednym misiem z moja dziewczynka, a na drugiego chcac położyć counterka. Pytanie jest, jak moge rozpoznać który miś się wzmocni a który będzie walczył -> w momencie zagrania bowiem w oknie czatu wyskoczy tylko informacja, ze 'opponent plays dromoka's command targeting runeclaw bear, grizzly bear and little girl', a jak najade na spella lub któregoś ze stworów to wszystkie 3 stworki (i wlasciciel commanda) podswietlaja sie na czerwono... no i nie wiem jak wydobyć konkretniejsze info)

Z góry dzięki!

przeczytałem Twój wywód, po czym z ciekawości sprawdziłem od kiedy jestem zarejestrowany na forum, okazało się, że od 2007. To oznacza, że to co przeczytałem powyżej było najbardziej absurdalnym wywodem od prawie 10 lat

Profil E-mail  

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 77 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości