Obecny czas: Pon Lis 18, 2019 8:38 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Kalendarz turniejów
PostWysłany: Śro Sie 07, 2019 4:32 pm 
Apprentice

Dołączenie: Śro Lis 21, 2012 1:18 pm
Podpowiedzcie, proszę, czy ja o czymś nie wiem, czy informacje o planowanych turniejach wydają się skrzętnie ukrywane przed ogólnomagicową populacją? O turniejach dowiaduję się przypadkiem, bo ktoś coś wspomni w jakimś poście albo na żywo, albo na stronie jakiegoś sklepu na FB... Locator wizardowy też nie bardzo pomaga. Nie ma jakiegoś jednego miejsca, w którym sprawdzić można rozpiskę turniejów na najbliższe kilka miesięcy w przód? Chodzi o MCQ, całodniowe lub kilkudniowe imprezy i w ogóle o wszelkie eventy wyższej rangi niż FNM-y.

Profil E-mail  

PostWysłany: Śro Sie 07, 2019 6:10 pm 
Administrator
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Sty 25, 2009 2:20 am
Miejscowość: Warszawa
Z tego co wiem, to nie ma jednego miejsca, gdzie byloby wszystko.
Wieszakowa rozpiska modern series: https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... =816307382
MCQ (na dole strony mozesz przefiltrowac po naszym kraju): https://magic.wizards.com/en/esports/my ... qualifiers
Co do duzych imprez, to jest kilka grup FB, gdzie oglaszaja sie organizatorzy. Chyba najpopularniejsza jest MTG Polska

Profil E-mail  

PostWysłany: Śro Sie 07, 2019 8:49 pm 
Apprentice

Dołączenie: Śro Lis 21, 2012 1:18 pm
OK, czyli jednak chaos mamy w tym zakresie. Można by pomyśleć o jakiejś inicjatywie uporządkowania i zebrania tych informacji, ale ja chyba zbyt niskolevelowy na to jestem. ;) Tak czy inaczej dzięki, linki się przydadzą. Wiemy, jaki jest format tego MCQ wrześniowego w Warszawie?

Profil E-mail  

PostWysłany: Śro Sie 07, 2019 9:21 pm 
Administrator
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Sty 25, 2009 2:20 am
Miejscowość: Warszawa
taurusperson napisał(a):
Wiemy, jaki jest format tego MCQ wrześniowego w Warszawie?

Jest w linku: "The format for this MCQ season is Modern Constructed."
taurusperson napisał(a):
Można by pomyśleć o jakiejś inicjatywie uporządkowania i zebrania tych informacji, ale ja chyba zbyt niskolevelowy na to jestem.

Duzo ludzi przestalo odwiedzac forum, przestawili sie na fb/discorda itp. Brakuje swiezej krwi do wrzucania newsow. Ja sam czesciej jestem na reddicie niz tutaj. Ale musze przyznac, ze info o turniejach limited/t2/moder mnie nie za bardzo interesuje. A starsze formaty ogarniamy we wlasnej grupie dyskusyjnej/fb.

Profil E-mail  

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości