Obecny czas: Śro Kwi 08, 2020 12:52 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 79 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Uwagi do regulaminu MTGNews.pl
PostWysłany: Pon Mar 21, 2011 12:58 am 
Apprentice
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Mar 21, 2011 12:55 am
tak korzystając z uwagi zapytam sie czemu moje konto zostalo zbanowane (jako powod podano UWAGA! 12 letnia kasia - WTF?).

Profil E-mail  

Temat postu: Re: Uwagi do regulaminu MTGNews.pl
PostWysłany: Pon Mar 21, 2011 1:50 am 
Mage

Dołączenie: Sob Lip 03, 2010 12:30 pm
pewnie masz ten sam adres ip co 12-letnia kasia, co dostała bana :)

Profil E-mail  

PostWysłany: Pon Mar 21, 2011 6:21 pm 
Mage
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Paź 10, 2005 11:08 am
Miejscowość: Jaworzno
Cytuj:
Nic mnie, ani nikogo nie obchodzi do jakiego gatunku należysz i co lubisz, a czego nie. Twoje ironizowania i sarkazm jest gówniarski (tak jak i pisanie "jestem człowiekiem, któremu bla bla bla"), a pisząc tego posta złamałeś co najmniej dwa punkty regulaminu forum, do którego masz jakieś roszczenia. Temat łamał dwa punkty regulaminu od początku swojego istnienia i było Ci to tłumaczone, tyle że nie chcesz przyjąć tego do wiadomości.

Pierwszą część tej kwiecistej mowy pominę milczeniem, bo wystawia Ci znakomite świadectwo bez konieczności komentowania. Natomiast Twoje używanie niczym jakiejś mantry słowa regulamin warto czasem zastąpić używaniem mózgu.

Cytuj:
Na sytuacje takie też jest regulamin, którego ostatni akapit polecam przeczytać. Dowiesz się tam jaka jest instancja w takim przypadku. Nie wiem na jakiej podstawie piszesz tutaj z pretensją i w przekonaniu, że ktoś coś musi.

Do tegoż używania mózgu się odwołując. Hmm pomyślmy. Dlaczego napisałem mojego posta w temacie "uwagi do regulaminu forum"? Może dlatego, że miałem uwagi do regulaminu forum, który za moim zdaniem niewielkie przewinienia [rozmowa o polityce, nazywanie pewnych osób i zjawisk po imieniu] dopuszcza bezkarne usuwanie wątków podczas gdy za dużo bardziej szkodliwy trolling jest ban. Wyjaśnij mi co to jest w ogóle za kara? To tak jakby wstawić jedynkę komuś kto nie zdał do następnej klasy. Doprawdy pocieszny jesteś Ty i Twoje skrupulatnie przestrzegane punkciki regulaminu.

Wiem, "że nic i nikogo to nie obchodzi", ale jestem członkiem masy forów, gdzie nie takie kozaki jak Ty zarządzają dlatego nakreślę Ci kilka niepisanych zasad, których w swoim bogatym w doświadczenia życiu 25-latka zdałeś się nie jeszcze nie odkryć.
1. Moderator (a tym bardziej admin) powinien być jak sędzia piłkarski. Im mniej osób go kojarzy i im mniej go widać na forum tym lepiej. Tymczasem Ty postanowiłeś wybrać drogę pod górkę tj. drogę "szeryfowania" tj. afiszowania swojej obecności połaczonej z rozstawianiem rozstawianiem ludzi po kątach. Twoje podwórko, twoja wola, ale nie zdziw się jak za 2-3 lata to forum zamieni się w oneta, gdzie poważne (chociaż niewatpliwie trudne i ciężkostrawne) rozmowy zastąpią wątki o tym jakie kupić portki albo jaki wybrać krem do opalania.
2. Usuwanie wątku który nie jest klasycznym spamem świadczy o porażce moderatora. Nie chce ci się moderować to zostaw tą działkę innym. Puszcza ci żyłka jak widzisz, że ktoś nie ma szacunku do Twojej siwej skroni? Wypij melisę i dopiero odpisuj, a nie edytuj swojego posta po sto razy od wersji "jak sie nie podoba to wypier..." do obecnej.

To moje ostatnie słowo na tym forum, możesz poczuć smak kolejnego sukcesu po nabiciu 2k w totalu jednocześnie będąc dla znaczej części środowiska zupełnym no-namem. Gratulacje, wóź się tak dalej zobaczymy jak daleko na takiej postawie zajedziesz. Pozdro i bez odbioru.

Profil GG  

PostWysłany: Pon Mar 21, 2011 6:50 pm 
Archmage
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Maj 04, 2003 8:05 pm
Miejscowość: Białystok
Chmura uzywasz takich wypowiedzi do uzytkownikow ze jest mi to nie pojete jak ty sam jeszcze sobie nie dales bana, bo edytowaniem wlasnych postow juz ci nic nie pomaga.

Profil GG  

PostWysłany: Pon Mar 21, 2011 6:59 pm 
Mage
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Lut 21, 2005 6:35 pm
Miejscowość: Białystok
Oho już drugi "ostatni post na forum" z rzędu od pana sołtysa. Przy kolejnym w tle będzie słychać Mietka Fogga z utworem "Ta ostatnia Niedziela".

EDH :untap: :r: Norin the Wary :r: :t:
Moje H/W
rules guru

Profil E-mail  

PostWysłany: Pon Mar 21, 2011 7:04 pm 
Archmage
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Sty 01, 2005 4:11 pm
Miejscowość: Gdańsk
@Sołtys
Co nieco o kwiecistej wymowie sam wiesz- nie widziałem jeszcze ani jednego Twojego posta w dyskusji, żebyś nie próbował w jakiś sposób zdyskredytować dyskutanta. Twój post tutaj to jeden z wielu przykładów Twojego stylu dyskutowania. Sarkazm, ironia? To dla Ciebie jak widać za mało. Lepiej walić wprost- "nie używasz mózgu", "siwej skroni", "Puszcza ci żyłka", "jesteś no-namem". Wymagasz od kogoś kultury w dyskusji, a sam jak widać masz w tym obszarze braki.

Profil GG  

PostWysłany: Pon Mar 21, 2011 7:05 pm 
Planeswalker
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Sty 03, 2009 12:14 am
Podpisuję się pod postem Elendixa. Przykro się robi, czytając o tym, co się na forum mtgnews zdarza.

Profil E-mail  

PostWysłany: Pon Mar 21, 2011 8:33 pm 
Planeswalker
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pią Lip 08, 2005 9:30 am
Miejscowość: Kraków | Kielce
SOLTYS MASTER napisał(a):
Cytuj:
Nic mnie, ani nikogo nie obchodzi do jakiego gatunku należysz i co lubisz, a czego nie. Twoje ironizowania i sarkazm jest gówniarski (tak jak i pisanie "jestem człowiekiem, któremu bla bla bla"), a pisząc tego posta złamałeś co najmniej dwa punkty regulaminu forum, do którego masz jakieś roszczenia. Temat łamał dwa punkty regulaminu od początku swojego istnienia i było Ci to tłumaczone, tyle że nie chcesz przyjąć tego do wiadomości.

Pierwszą część tej kwiecistej mowy pominę milczeniem, bo wystawia Ci znakomite świadectwo bez konieczności komentowania. Natomiast Twoje używanie niczym jakiejś mantry słowa regulamin warto czasem zastąpić używaniem mózgu.

Cytuj:
Na sytuacje takie też jest regulamin, którego ostatni akapit polecam przeczytać. Dowiesz się tam jaka jest instancja w takim przypadku. Nie wiem na jakiej podstawie piszesz tutaj z pretensją i w przekonaniu, że ktoś coś musi.

Do tegoż używania mózgu się odwołując. Hmm pomyślmy. Dlaczego napisałem mojego posta w temacie "uwagi do regulaminu forum"? Może dlatego, że miałem uwagi do regulaminu forum, który za moim zdaniem niewielkie przewinienia [rozmowa o polityce, nazywanie pewnych osób i zjawisk po imieniu] dopuszcza bezkarne usuwanie wątków podczas gdy za dużo bardziej szkodliwy trolling jest ban. Wyjaśnij mi co to jest w ogóle za kara? To tak jakby wstawić jedynkę komuś kto nie zdał do następnej klasy. Doprawdy pocieszny jesteś Ty i Twoje skrupulatnie przestrzegane punkciki regulaminu.

Wiem, "że nic i nikogo to nie obchodzi", ale jestem członkiem masy forów, gdzie nie takie kozaki jak Ty zarządzają dlatego nakreślę Ci kilka niepisanych zasad, których w swoim bogatym w doświadczenia życiu 25-latka zdałeś się nie jeszcze nie odkryć.
1. Moderator (a tym bardziej admin) powinien być jak sędzia piłkarski. Im mniej osób go kojarzy i im mniej go widać na forum tym lepiej. Tymczasem Ty postanowiłeś wybrać drogę pod górkę tj. drogę "szeryfowania" tj. afiszowania swojej obecności połaczonej z rozstawianiem rozstawianiem ludzi po kątach. Twoje podwórko, twoja wola, ale nie zdziw się jak za 2-3 lata to forum zamieni się w oneta, gdzie poważne (chociaż niewatpliwie trudne i ciężkostrawne) rozmowy zastąpią wątki o tym jakie kupić portki albo jaki wybrać krem do opalania.
2. Usuwanie wątku który nie jest klasycznym spamem świadczy o porażce moderatora. Nie chce ci się moderować to zostaw tą działkę innym. Puszcza ci żyłka jak widzisz, że ktoś nie ma szacunku do Twojej siwej skroni? Wypij melisę i dopiero odpisuj, a nie edytuj swojego posta po sto razy od wersji "jak sie nie podoba to wypier..." do obecnej.

To moje ostatnie słowo na tym forum, możesz poczuć smak kolejnego sukcesu po nabiciu 2k w totalu jednocześnie będąc dla znaczej części środowiska zupełnym no-namem. Gratulacje, wóź się tak dalej zobaczymy jak daleko na takiej postawie zajedziesz. Pozdro i bez odbioru.

No cóż, a'propos postawy w dyskusji to sam się popisałeś. Od początku mogłeś napisać do mnie na GG i porozmawiać o tym, ale oczywiście wolałeś mnie obrazić publicznie i oczekiwać, że się w tej atmosferze pokajam. Nawet mi ranking DCI sprawdziłeś, żeby zauważyć, że nie wygrałem przy tym żadnego PTQ - jakby każdy musiał walczyć o rolę gwiazdy na polskiej scenie... Jak już nabierzesz dystansu, ochłoniesz i stwierdzisz, że nie chcesz się obrażać na MTGNews, bo mnie nie lubisz to mam numer GG, maila i telefon. O ile oczywiście nie jest to ujma dla Twojego honoru, żeby porozmawiać z kims tam małostkowym i bezmyślnym jak ja. Myślę, że wylałeś na mnie już tyle pomyj w swoich dwóch postach, że para powinna się ulotnić.

PostWysłany: Pon Mar 21, 2011 10:35 pm 
Planeswalker
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Cze 27, 2009 12:29 am
Miejscowość: Warszawa
Miałem się nie udzielać w tym temacie, nie wchodzić w bezowocne dyskusje, ale na prawdę nie wypada moim zdaniem pewnych spraw (postaw) przemilczeć.

Trochę mnie śmieszy postawa roszczeniowa Sołtysa, wobec admina, który ma prawo (to nie jest forum "państwowe" za które płacimy podatki), moderować posty wedle własnego uznania.

nazywanie pewnych osób i zjawisk po imieniu

Twoim zdaniem "po imeniu". W/g Ciebie istnieje tylko jedna, jedyna, "słuszna" interpretacja historii i faktów. Postrzegasz Świat w/g swojej "wiedzy" i uważasz się, że "moja prawda jest najmojsza". Sam nie masz dystansu do świata. A już robienie afery, że ktoś usunął topić na hobbystycznym forum, który pasował do reszty tematów jak pięść do nosa - uważam za komedię. Szczególnie twoje generalizowanie, że temat był ważny, istotny, niezbędny i wszyscy go czytali. W takich sytuacjach przypomina mi się dialog z "Nagiej Broni":

- Co z Nordbergiem?
- Lekarze twierdzą, że ma jakieś 50% szans na przeżycie. Ale jest tylko 10% szans na to, że mają racje.

Mam 34 lata. Przekręcam kartony, bo to bardzo lubię. Traktuję to jako świetną rozrywkę. Spotkałem przy okazji FANTASTYCZNYCH ludzi. Wchodzę na to forum dla rozrywki, by poczytać o kartonach i techach, pogawędzić z ludźmi, których lubię i cenię (nie tylko) za przekręcanie kartonów. I naprawdę nie mam ochoty, na czytanie zaściankowych wynurzeń, afer i "rozliczania historii". Od tego są inne fora. I nawet "off topic" powinien być moim zdaniem rozrywkowy, a nie podnosić ciśnienie i nawoływać do "świętej wojny", piętnując jednocześnie ludzi, którzy jednak (pomimo wszytko) coś dla tego kraju zrobili.

Puszcza ci żyłka jak widzisz, że ktoś nie ma szacunku do Twojej siwej skroni?

Puszcza ci żyłka, jak widzisz, że ktoś nie ma szacunku do twojego topicu? :hahaha: :stupid:

Gratulacje, wóź się tak dalej zobaczymy jak daleko na takiej postawie zajedziesz. Pozdro i bez odbioru.

I tu akurat popieram twoją postawę. "Pozdro" i bez odbioru. :spoko:

Faza 3: jakieś 2/3 ludzi gra combem, pozostała 1/3 gra staxem;
Faza 4: ludzie pukają się w głowę i mówią "Pieprzyć to, wracamy do fazy pierwszej". :razz:

Profil E-mail  

PostWysłany: Pon Mar 21, 2011 11:14 pm 
Moderator
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pią Gru 29, 2006 11:49 am
Miejscowość: Kraków / Racibórz
Gizmoo nie dziel nas na dwa obozy. Akurat dla mnie mtgnews jest jedynym(!) forum na którym się udzielam (z braku czasu), więc bardzo chętnie czytuję takie Offtopici, w których mam też okazję się wypowiedzieć i poargumentować. Piszę to tylko dlatego, żeby pokazać, iż niektórzy mają inne postrzeganie np. offtopa, niż ty. Po prostu musimy się nauczyć współegzystować, bo akurat odejście człowieka, który dla odmiany naprawdę potrafi przekręcać te kartony, pisze świetne analizy limited, a ponadto jako historyk potrafi zająć stanowisko w innych dyskusjach, to IMO wielka strata dla poziomu forum. Szczególnie w tych, płodnych dla trolli, czasach.

Profil E-mail  

PostWysłany: Wto Mar 22, 2011 12:07 am 
Archmage

Dołączenie: Sob Kwi 12, 2008 10:53 pm
Miejscowość: Bractwo Soku Mocy
Po pierwsze chciałem się zgodzić ze zdaniem Elendixa który wyjątkowo napisał bardzo merytoryczny post brawo synku!

Ja przykładowo jestem we frakcji która lubi sobie pospamować na regionalnym forum ( kwestia specyfiki tego forum) poczytać offtopik dowiedzieć się o planowanych eventach etc
tylko raczej wszystkie tematy związane ze strategią nie licząc tych o limited omijam z wielkim łukiem bo z reguły znalezienie tam jakieś konstruktywniej dyskusji graniczy z cudem .

Spoiler:

Profil E-mail  

PostWysłany: Wto Mar 22, 2011 1:55 am 
Mage

Dołączenie: Wto Sty 25, 2011 12:14 am
ile to już razy chmura kasował posty bo były mu nieprzychylne ?:D

mtgnews = imperator chmura

poprę tu Sebastiana tak ładnie oceniającego chmure :

Ludziom nie podoba się, co robi z Tobą władza, jej nadmiar w serwisie. Jeśli coś się tutaj zmienia przez Ciebie, to na złe. Teraz buntuje się jeden, wspierają go inni. Za chwilę zbuntuje się 2/3 redakcji i co będzie? Jeden wielki burdel będzie.

powinno się Ciebie zbanować na miesiąc, żebyś sobie przemyślał, jak się traktuje użytkowników w serwisie, który się prowadzi

i hansa :

nie moge oprzec sie wrazeniu, ze Chmura jest osoba, ktora zupelnie nie nadaje sie do sprawowania funkcji szefa mtgnews. Przez swoje absolutystyczne dyktatorskie podejscie, przez brak umiejetnosci zachowania zdrowego dystansu, przez aroganckie traktowanie uzytkownikow

jak chcesz wygrac z kims takim sołtys?:D

Profil E-mail  

PostWysłany: Wto Mar 22, 2011 11:52 am 
Planeswalker
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Lip 12, 2007 12:13 am
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Jakas nowosc? Pozatym na redakcyjnym spora czesc modow/adminow tak bardzo fajnych i kulturalnych uzywa takich okreslen w stosunku do userow jak: idiota, debil itp. Nie zebym sie nie zgadzał, ale dziwne ze na redakcyjnym sobie na to pozwalaja, a jednoczesnie udaja na pozostałych tak miłe i kulturalne osoby. No ale wiadomo, wiekszosc tych userow nigdy sie nie dowie co jest napisane na redakcyjnym.
Nie zaskocze zapewne nikogo mowiac ze nie przepadam za sołtysem, zapewne ze wzgledu na jego styl wypowiedzi. Dziwne zeby było inaczej skoro sam tu robie za flamera. Ale jest to osoba z nielicznego grona ludzi których nie atakuje ze jego wypowiedzi jako debila ktory nie ma o niczym pojecia, jego wypowiedzi zwłaszcza o limited sa bardzo dobre i przemyslanie. Nie wynikaja jak u wiekszosci z podejscia "zagrałem raz fnma i mi siadło, na bank jest to syte". Wykasowanego topicu nie czytałem, ale zakładam ze był pikantny i cos przekazywał. Nie nowina ze nasza redakcja uznaje jeden sposob radzenia sobie z tekstami, tematami, postami ktore jej nie leza. Badz co gorsza dotykaja badz obnazaja głupote jaka czasem zdaza im sie zaprezentowac.

Adasiek napisał(a):
Jak Huragan mógł przegrać z Chmura?

Profil GG  

PostWysłany: Wto Mar 22, 2011 8:10 pm 
Sorcerer
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Wrz 06, 2004 8:53 pm
Miejscowość: ze wsząd
a kto normalny chcialby byc moderatorem forum (pozdro wrzeniu :D), przeciez to jak sprzatac po kims zarzygany kibel. tutaj natomiast moderator to jakas zaszczytna funkcja dzieki ktorje mozna sie wybic, opluwac innych (bo oni nie maja przycisku USUN!) i zostac slawnym na forum za jakies bog wie co. jak juz ktos wczesniej pisal moderator powinien byc niewidoczny, tutaj natomiast jest z cyklu: place za forum wiec wypier... ! Dziw...!

wychodzi na to, ze to forum to jakas mega pompka internetowego ego pana chmury, ktory forum prowadzi nie dla uzytkownikow (bo tych ma sie tutaj w pupie), tylko DLA SIEBIE.

Profil GG  

PostWysłany: Wto Mar 22, 2011 9:39 pm 
Wizard of the Coast
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Lis 03, 2008 5:30 pm
Miejscowość: Kraków
hahahahahahahahahhahahaha :D :D :D :D :D :D :D :D ale zabawnie sie robi na forum :D

tez cos od siebie dodam, pewnie nie bedzie to mialo zadnej wartosci mertyorycznej ani nie pomoze w rozwiazaniu problemu (jak raczej zaden z postow poza forum redakcyjnym, w tym i te w tym temacie - ale mniejsza o to), po prostu lubie sobie pospamowac, posmiac sie z innych, no i zwyczajnie mi sie nudzi, a poza tym lubie tez patrzec z boku jak pewne rzeczy sie rozpadaja :D

na poczatek chcialbym przyznac racje ProMILowi - tez siedze tylko na tym forum, i o ile dyskusja o orderze orla bialego dla michnika mnie nie interesowala, o tyle ta o religiach swiatowych i islamskich terrorystach juz tak. co Twoim zdaniem, drogi Gizmoo, powinno znajdowac sie Twoim zdaniem w offtopie na mtgnews? perelki w necie, prosby o pomoc w wypelnianiu ankiet i temat o gustach muzycznych - bo na wszystko inne sa juz przeciez "powazniejsze fora"? na przyklad temat z pomoca w sprawie matur czy te przytoczone prze mnie na pewno maja juz gdzies jakies forum - ale zapominasz o 2 aspektach - po pierwsze, jak juz napisal ProMIL, nie kazdy siedzi na wiecej niz jednym forum (czy jak Kozak kiedys napisal, ze siedzi na 25+ forach :E ), a po drugie, co moim znaczeniem znacznie wazniejsze - czesc ludzi (wiekszosc dluzszych userow?) zna sie nawzajem irl i ma dzieki takim wlasnie tematom okazje sie lepiej poznac - oczywiscie, moglbym uczestniczyc w wielu dyskusjach na innych forach, ale ze poziom niektorych z nich (dyskusji, nie forum) nie rozni sie znacznie od siebie, wole poznac argumenty kogos, kogo spotykam na kazdym ptq/gpt/nq czy czyms, czy jakiegos randoma z konca polski, ktorego zapewne nigdy z zyciu nie poznam (jako przyklad moge chyba przedstawic moje i Rarianowe dysputy przenoszone z forum na GG - tak, znam go lepiej niz jakiegos randomowego Satan_669 z jakiegos forum o polityce i dlatego uwazam, ze ktos znajomy ma wiekszy wplyw na mnie/szanse przekonania mnie do swoich racji niz ktos obcy, a co za tym idzie - jestem bardziej otwarty na jego argumenty itd). mam nadzieje ze wyjasnilem wystarczajaco kwestie offtopicu, czy powinien byc luznym tematem, czy powinny sie tam tez odbywac rozmowy z sensem.
zreszta, skoro, jak sam napisales, "I naprawdę nie mam ochoty, na czytanie zaściankowych wynurzeń, afer i "rozliczania historii".", to mozesz ten temat po prostu zignorowac (swoja droga, z tego co pamietam udzielales sie w temacie wplywu religii na terroryzm), nikt Ci nie kaze go czytac, jednak zostaw wolna reke tym, ktorzy maja na to ochote.

i teraz meritum, czyli co Chmura wyprawia na forum :D niestety, nigdy nie udalo mi sie go poznac irl, na forum reakcyjne tez dawno nie zagladalem, ale z tego co mi wiadomo sa tam prawdziwe fajerwerki :D z opinii ludzi, ktorzy go znaja wynika ze Soltysowe porownanie do "no-name'a" wcale nie jest nietrafione, ale coz - ponoc sam Juliusz Cezar powiedzial kiedys "wole byc pierwszym na wsi niz drugim w miescie". nie zmienia to faktu, ze Chmura moim zdaniem faktycznie naduzywa swojej wladzy tudziez, jak sam napisal, uzytkownicy (jak Soltys, ktorego wklad w rozwoj tego forum zdecydowanie jest spory) go nie interesuja. krotko mowiac - popelniles blad, ktorego albo nie chcesz/nie mozesz dostrzec, albo ktorego po prostu nie umiesz/chcesz przyznac. jak to Elendix napisal, forum jest dla ludzi, nie ludzie dla forum.

coz, szkoda, ze tego nie dostrzegasz. mysle, ze jakis czas izolacji od forum (raczej z wlasnej woli, nie z powodu bana czy czegos) powinien Ci uswiadomic co robisz zle.

no ale, jak juz napisalem, jestem tylko pionkiem na tym forum, trybikiem w tej maszynie, moje zdanie ma takie samo znaczenie jak kazdego nie bedacego w redakcji usera, wiec mozesz zignorowac mojego posta bez wyrzutow sumienia, drogi Chmuro :)

eeeh, brakuje mi Quinotaurusa na forum :P

Profil E-mail  

PostWysłany: Wto Mar 22, 2011 10:07 pm 
Planeswalker
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Cze 27, 2009 12:29 am
Siedem7 napisał(a):
nikt Ci nie kaze go czytac, jednak zostaw wolna reke tym, ktorzy maja na to ochote.

Wow. Czy z mojej wypowiedzi:

Gizmoo napisał(a):
I nawet "off topic" powinien być moim zdaniem rozrywkowy,

Wywnioskowałeś, że komuś ZABRANIAM? Wyraziłem tylko prywatną opinię, że wolałbym uniknąć tematów prowokujących do wyrzucania na siebie pomyj. A takim tematem był poniekąd usunięty topic.

Nie bronię postawy Chmury, bo być może czasami posuwał się w swoich działaniach za daleko. Wiem jedno - każde forum, bez aktywnej moderacji - prędzej, czy później przeradza się w szambo. to smutna prawda. I mniej przerażają mnie spamujący debile (czasami nawet zabawni), niż ludzie wylewający swój żal (i jad) na cały świat.

Faza 3: jakieś 2/3 ludzi gra combem, pozostała 1/3 gra staxem;
Faza 4: ludzie pukają się w głowę i mówią "Pieprzyć to, wracamy do fazy pierwszej". :razz:

Profil E-mail  

PostWysłany: Wto Mar 22, 2011 10:16 pm 
Wizard of the Coast
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Lis 03, 2008 5:30 pm
Miejscowość: Kraków
nie, i nic takiego nie napisalem. napisalem, zebys zostawil innym wolna reke - czy to w dziedzinie czytania tego tematu, czy w osadzaniu czy jest im potrzebny czy nie. krotko mowiac - pozwol innym zdecydowac czy chca sie udzielac w powaznych tematach. nie generalizuj piszac ze nie chcesz w offtopie takich tematow i tak wlasnie powinno byc.
Gizmoo napisał(a):
wolałbym uniknąć tematów prowokujących do wyrzucania na siebie pomyj. A takim tematem był poniekąd usunięty topic.

no tak, ale taki wlasnie moze byc kazdy temat - ktos napisze ze thrun, the last troll jest dobry na UB kontrole, na co Topczyk odpisze, ze wcale nie, a jego UB kontrola ma same dobre MU i w ogole nie boi sie zadnej karty w meta, po czym dyskusja z "na poziomie" przeradza sie w agresywna. tak wiec - to nie tematu dziela ludzi, a opinie i kultura osobista dziela ludzi.

Profil E-mail  

PostWysłany: Wto Mar 22, 2011 11:42 pm 
Mage
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Maj 19, 2010 4:06 pm
Miejscowość: Łódź
Każdy ma nieco racji. Ja natomiast powiem wam tak: zostawcie te spory i zajmijcie się grą w naszą kochaną karciankę.

Do administracji:
jeśli temat nie pasuje z jakiegokolwiek powodu wystarczy dodać post z dużym czerwonym napisem, ze temat zostanie zamknięty jeśli te pierdoły się nie skończą oraz wyjaśniamy dlaczego nam się to nie podoba. Jeśli się nie skończą, zamykamy/usuwamy. Jeśli się skończą, to wszyscy są zadowoleni. Równie dobrze temat może umrzeć śmiercią naturalną i po kłopocie.

Do użytkowników:
jeśli temat nie pasuje, nie czytaj. Ja tak robię. Czymat tylko i wyłącznie to co mnie interesuje. Ok, czasem w jakimś ciekawym temacie są pierdoły i tego uniknąć się nie da (sam zapewne je czasem piszę i pewnie ten post dla wielu może byś stekiem głupot i niepotrzebnym, nic niewnoszącym badziewiem).

Do ogółu:
jak komuś wszystko nie pasuje to po co marnuje czas swój i reszty użytkowników. Wystarczy przestać odwiedzać forum i tyle.

"When in doubt, unleash the biggest boom you know."

Profil E-mail  

PostWysłany: Śro Mar 23, 2011 9:32 pm 
Sorcerer
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Lut 24, 2011 3:15 pm
ppoi napisał(a):
Cytuj:
jako powod podano UWAGA! 12 letnia kasia
hahahahahahahahahahahahahahahaha *ekhem* powód
Macie farta że nie chce mi sie czytać reszty tego postu bo pewnie bym coś odpisał ale zarobiony jestem

Ej właśnie dlaczego ja tak wogule dostałem bana za spamowanie na tydzien ??

//Sebol: bez bluzgów proszę.

Spoiler:

Profil E-mail  

PostWysłany: Śro Mar 23, 2011 9:35 pm 
Planeswalker
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Lis 29, 2008 12:05 am
Miejscowość: BB / Wrocław
ppoi napisał(a):
Ej właśnie dlaczego ja tak wogule dostałem bana za spamowanie na tydzien ??

Masz rację, to jawna niesprawiedliwość, powinien być dłuższy. admini zaniedbują podstawowe potrzeby trolli.

Ostatnio edytowany przez Spyrzy, Śro Mar 23, 2011 11:17 pm, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail  

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 79 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości