Obecny czas: Wto Lip 16, 2019 9:37 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: [Bydgoszcz]11.01.2015 turniej PPTQ w formacie Modern
PostWysłany: Śro Lis 19, 2014 10:17 am 
Centrum Gier Pegaz
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Wrz 04, 2010 9:43 pm
Posty: 518
Miejscowość: Bydgoszcz ul. Pod Blankami 6
Image

Zapraszamy serdecznie,


CZYTELNE DECKLISTY OBOWIĄZKOWE

TELEFONY KONTAKTOWE DO ORGANIZATORÓW:

Jabbas 608539174
Kamil 791909814



KIEDY: 11.01.2015 (niedziela) start 11:00 (zapisy od 10:00)

GDZIE: UKW (przy rondzie Jagiellonów) Jagiellońska 11, s. 15 - I piętro

FORMAT: Modern

SĘDZIA: Witold Waczynski level 22 i Kamil Banach

WPISOWE:50 pln

NAGRODY:

Wszystkie osoby PREREJESTROWANE otrzymuję ZA DARMO mini album 2x2 szyty DragonShield

3 Boostery od Gracza trafiają na pulę dla:

TOP 4 do 32 Graczy w proporcji:
1 miejsce 45%
2 miejsce 25%
3-4 miejsce po 15%

TOP 8 >32 Graczy w Proporcji:

1 Miejsce 40%
2 miejsce 20%
3-4 miejsce po 10%
5-8 miejsce po 5%

+Dla Wszystkich Uczestników karty promocyjne.

PREREJESTRACJA:

do dnia 05.01.2015 na: prerejestracja malpa pegaz-gry.pl z dopiskiem PPTQ2015 PEGAZ +Imię + Nazwisko +DCI
+wpłata na konto

Bank Pekao S.A.
21 1240 3493 1111 0010 5764 2830
Centrum gier PEGAZ
ul. Sokola 3/28
85-172 Bydgoszcz

UWAGA! TYLKO PREREJESTRACJA GWARANTUJE MIEJSCE NA TURNIEJU. Dostosujemy lokal z małym buforem do prerejestrowanej ilości Uczestników,
dlatego prosimy o unikanie "przybywania z buta".

OSOBY PREREJESTROWANE na 02.01.2015

Osoby prerejestrowane terminowo i nieterminowo () i zgłoszone nieopłacenie <<<<<


1 Adrian Modliszewski DCI 6213577466
2 Armin Wójcik DCI 7212372865
3 Damian Fikus DCI 7112614277
4 Dawid Berlik * DCI x
5 Dmitry Savtsa * DCI x
6 Filip Bucholc DCI 1102811838
7 Gełdon Krystian DCI 8112430374
8 Grzegorz Myśliński DCI 5102504735
9 Hubert Pszczółkowski () <<<<<<<<<< DCI 1203801538
10 Jan Milczek DCI 9300060909
11 Jan Zygarłowski DCI 9107036459
12 Jędrzej Szmyd DCI 2208111294
13 Julian Świeciak * DCI x
14 Łukasz Kempf DCI 7102872606
15 Maciej Chomicki * DCI x
16 Maciej Gołąb DCI 3212328113
17 Maciej Łukawski DCI 5213731228
18 Marek Pałubicki DCI 8112430371
19 Mateusz Jedliński DCI 2102769186
20 Mateusz Maciejewski* DCI x
21 Mateusz Sidor DCI 5208071788
22 Michał Popielski DCI 1203591105
23 Patryk Dobrzyński DCI 8212329079
24 Patryk Straszewicz * DCI x
25 Paweł Praisnar DCI 7213713548
26 Piotr Głogowski DCI 6107135222
27 Piotr Wechterowicz DCI 6102890966
28 Przemysław Knociński * DCI x
29 Rafał Capiński DCI 1102810806
30 RAFAŁ DOBROWOLSKI DCI 2102766773
31 Robert Borkowski ()<<<<<<< DCI 6212396191
32 Szymon Biela DCI 3112489061
33 Szymon Boruszewski DCI 1300118483
34 Szymon Mueller DCI 81130074
35 Tomasz Hirsch DCI 1300008299
36 Tomasz Ludkiewicz DCI 3213765279
37 Tomasz Sodomirski () DCI 1212345357
38 Viet Nguen DCI 223569
39 Witek Zygarłowski DCI 4102750073
40 Janusz Bułakowski DCI 1135213
41 KAZIMIERZ MERKLEJN() DCI 300225959
42 Krzysztof Ciesielka DCI
43 Łukasz Bakuła() DCI 1135213
44 Maciej Gorzelańczyk DCI 6102760923
45 Maciej Kosiorek DCI 7102889011
46 Maciej Myszkowiak DCI 1203591237
47 Małgorzata Wiśniewska DCI 7102888190
48 Marcin Krzyżaniak DCI 11122521360
49 Marek Galant () <<<<<< DCI x
50 Michał Lipiński DCI 1102810036
51 Michał Lipiński DCI 19150189
52 Piotr Gorzelańczyk DCI 1213709910
53 Piotr Zakrzewski () <<<<<<<< DCI
54 Wojciech Działak DCI 8102518659

DOJAZD:

Dla wielu miast: http://www.polskibus.com/ (można dojść do z buta w ciągu kwadransu w okolice sklepu)
z dworca PKP jakieś 20-30 minut piechotą.
LOTNISKO BYDGOSZCZ

NOCLEG:

Jako, że dzień wcześniej jest PPTQ w Toruniu, można zrobić sobie weekend w kujawsko-pomorskim, sobota na wiosce z gotyckimi pozostałościami po krzyżackich gwałtach, w niedzielę w stolicy kujawsko-pomorskiego, przepięknym mieście Bydgoszczy.

wydarzenia na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/732336510170321/

_________________
Oficjalny profil:
Bydgoskiego Bastionu Magic: The Gathering: Centrum gier Pegaz ul. Pod Blankami 6, http://www.pegaz-gry.pl


Ostatnio edytowany przez CentrumGierPEGAZ Czw Sty 08, 2015 5:28 pm, edytowano w sumie 11 razy

Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: [Bydgoszcz]11.01.2015 turniej PPTQ w formacie Modern
PostWysłany: Sob Gru 13, 2014 5:36 pm 
Centrum Gier Pegaz
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Wrz 04, 2010 9:43 pm
Posty: 518
Miejscowość: Bydgoszcz ul. Pod Blankami 6
up

_________________
Oficjalny profil:
Bydgoskiego Bastionu Magic: The Gathering: Centrum gier Pegaz ul. Pod Blankami 6, http://www.pegaz-gry.pl


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: [Bydgoszcz]11.01.2015 turniej PPTQ w formacie Modern
PostWysłany: Pon Gru 29, 2014 10:27 am 
Enchanter
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Maj 22, 2012 1:38 pm
Posty: 470
Miejscowość: Bydgoszcz
up. pamiętajcie, ze prerejestracja to MAIL +wpłata!

_________________
pozdrawiam

Jabbas
____________________________
Bydgoski Bastion Magic: The Gathering: Centrum gier Pegaz ul. Pod Blankami 6, http://www.pegaz-gry.pl


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: [Bydgoszcz]11.01.2015 turniej PPTQ w formacie Modern
PostWysłany: Pią Sty 02, 2015 6:38 pm 
Centrum Gier Pegaz
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Wrz 04, 2010 9:43 pm
Posty: 518
Miejscowość: Bydgoszcz ul. Pod Blankami 6
up

_________________
Oficjalny profil:
Bydgoskiego Bastionu Magic: The Gathering: Centrum gier Pegaz ul. Pod Blankami 6, http://www.pegaz-gry.pl


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: [Bydgoszcz]11.01.2015 turniej PPTQ w formacie Modern
PostWysłany: Pią Sty 02, 2015 6:44 pm 
It's Geek Zone
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Gru 29, 2009 2:49 pm
Posty: 790
przelew i potwierdzenie na mail poszło

_________________
Spoiler:


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: [Bydgoszcz]11.01.2015 turniej PPTQ w formacie Modern
PostWysłany: Nie Sty 04, 2015 10:09 pm 
Centrum Gier Pegaz
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Wrz 04, 2010 9:43 pm
Posty: 518
Miejscowość: Bydgoszcz ul. Pod Blankami 6
jutro ostatni dzień prerejestracji +
przypominamy w sobotę jest PPTQ w Toruniu i potem możecie lądować do Stolicy Kujawsko-Pomorskiego - Bydgoszczy

_________________
Oficjalny profil:
Bydgoskiego Bastionu Magic: The Gathering: Centrum gier Pegaz ul. Pod Blankami 6, http://www.pegaz-gry.pl


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: [Bydgoszcz]11.01.2015 turniej PPTQ w formacie Modern
PostWysłany: Pon Sty 05, 2015 5:18 pm 
Centrum Gier Pegaz
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Wrz 04, 2010 9:43 pm
Posty: 518
Miejscowość: Bydgoszcz ul. Pod Blankami 6
dajcie znać kogo nie ma jeszcze na liście.

_________________
Oficjalny profil:
Bydgoskiego Bastionu Magic: The Gathering: Centrum gier Pegaz ul. Pod Blankami 6, http://www.pegaz-gry.pl


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: [Bydgoszcz]11.01.2015 turniej PPTQ w formacie Modern
PostWysłany: Wto Sty 06, 2015 3:28 am 
Apprentice

Dołączenie: Pią Kwi 25, 2014 9:31 pm
Posty: 25
Mnie chyba nie ma (mail napisany, kasa doszła wczoraj, tj. 5.01).

(Ew. nie nazywam się Milczarek, jeśli to ja kryję się pod numerem 20)


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: [Bydgoszcz]11.01.2015 turniej PPTQ w formacie Modern
PostWysłany: Wto Sty 06, 2015 6:04 pm 
Centrum Gier Pegaz
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Wrz 04, 2010 9:43 pm
Posty: 518
Miejscowość: Bydgoszcz ul. Pod Blankami 6
up listy osób

jeśli kogoś nie ma na liście PROSZĘ O PILNY KONTAKT

jeśli przy nazwisku jest znak <<<< kaska jeszcze nie wpłynęła - zaktualizuję.

Jako, że jest już 49 prerejestracji, przenosimy imprezę (dam znać jutro dokładny adres)
Jutro będę wiedział na ile osób (jaki bufor) będzie miała miejscówka,
więc zainteresowanych przyjazdem (bez bonusu klaserowego) też proszę o maila na prerejestrację.

P.S. zabierajcie karty na TRADE ;-)

Szukam min:

Nabędę (najlepiej osobiście na PPTQ w Bydgoszczy 11.01.2015)

Supreme Verdict Regular FOIL
Stubborn Denial FOIL x2
Murderous Cut FOIL

1x Scalding Tarn FOIL x1
4x Simian Spirit Guide Foil
1x Damnation Foil Planar Chaos
1x Mistbind Clique FOIL
1x Eldrazi Monument FOIL
8x Island FOIL full bleed ZENDIKAR

Zapraszamy

_________________
Oficjalny profil:
Bydgoskiego Bastionu Magic: The Gathering: Centrum gier Pegaz ul. Pod Blankami 6, http://www.pegaz-gry.pl


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: [Bydgoszcz]11.01.2015 turniej PPTQ w formacie Modern
PostWysłany: Śro Sty 07, 2015 10:52 pm 
Centrum Gier Pegaz
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Wrz 04, 2010 9:43 pm
Posty: 518
Miejscowość: Bydgoszcz ul. Pod Blankami 6
up prerejestracji

_________________
Oficjalny profil:
Bydgoskiego Bastionu Magic: The Gathering: Centrum gier Pegaz ul. Pod Blankami 6, http://www.pegaz-gry.pl


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: [Bydgoszcz]11.01.2015 turniej PPTQ w formacie Modern
PostWysłany: Czw Sty 08, 2015 5:28 pm 
Centrum Gier Pegaz
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Wrz 04, 2010 9:43 pm
Posty: 518
Miejscowość: Bydgoszcz ul. Pod Blankami 6
up

poprawka do adresu!

_________________
Oficjalny profil:
Bydgoskiego Bastionu Magic: The Gathering: Centrum gier Pegaz ul. Pod Blankami 6, http://www.pegaz-gry.pl


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: [Bydgoszcz]11.01.2015 turniej PPTQ w formacie Modern
PostWysłany: Nie Sty 11, 2015 7:38 pm 
Centrum Gier Pegaz
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Wrz 04, 2010 9:43 pm
Posty: 518
Miejscowość: Bydgoszcz ul. Pod Blankami 6
W turnieju udzial wzięło 57 osób.

W top8 zmierzyli się ze sobą:
Milczek Jan - Merklejn Kazimierz (2-0)
Zygarlowski Jan - Ciesielka Krzysztof (2-0)
Hirsch Tomasz - Staciwa Marcin (0-2)
Myszkowiak Maciej - Sautsa Dzmitry (1-2)

w top4 grąja własnie:
Milczek Jan - Zygarlowski Jan
Sautsa Dzmitry - Staciwa Marcin

_________________
Oficjalny profil:
Bydgoskiego Bastionu Magic: The Gathering: Centrum gier Pegaz ul. Pod Blankami 6, http://www.pegaz-gry.pl


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: [Bydgoszcz]11.01.2015 turniej PPTQ w formacie Modern
PostWysłany: Nie Sty 11, 2015 11:10 pm 
Enchanter
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Maj 22, 2012 1:38 pm
Posty: 470
Miejscowość: Bydgoszcz
Wygrał poprzez spit w finale

Staciwa Marcin (Rg tron) z
Zygarlowski Jan (jar Affinity)

Wszystkim Uczestnikom dziękujemy
(Sędziom kłaniamy się jak zawsze w pas za cierpliwość)

dziękujemy Uniwestytetowi Kazimierza Wielkiego za dogodne warunki użyczenia Auli

jutro jak się dobudzę wrzucimy fotki z topów i może decklisty jak się rozczytam ;-)

(wszyscy pewnie czekają na 5color humany z top 4)

_________________
pozdrawiam

Jabbas
____________________________
Bydgoski Bastion Magic: The Gathering: Centrum gier Pegaz ul. Pod Blankami 6, http://www.pegaz-gry.pl


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: [Bydgoszcz]11.01.2015 turniej PPTQ w formacie Modern
PostWysłany: Pią Sty 16, 2015 7:41 pm 
Enchanter
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Lis 08, 2012 11:43 am
Posty: 299
I jak sprawa z decklistami, będą wrzucone?

_________________
Udane Trade:
Spoiler:


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group