Obecny czas: Pon Lis 18, 2019 2:15 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Anthology 2 dzialanie kart help
PostWysłany: Czw Cze 21, 2018 11:40 am 

Dołączenie: Czw Cze 21, 2018 10:52 am
Witam jestem nowy w mtg. Chcialem pograc z kolega wiec kupilem commander anthology 2. Wiekszosc kart rozumiem ale co do wielu mam watpliwosci. Bede wdzięczny za wytlumaczenie mi jak one dzialaja bo niektóre z nich to dla mnie czarna magia.

1 world of seizing
2 Volcanic offering
3 Chaos warp (o co biega z tym pernament)
4. Everflowing chalice
5 fire diamond, Liquimetal coating

Narazie tyle jak otworze reszte to bede pytal o reszte jesli nie znajde tego na internecie! Dziekuje i Pozdrawiam

Profil E-mail  

Temat postu: Anthology 2 dzialanie kart help
PostWysłany: Czw Cze 21, 2018 11:54 am 
Planeswalker
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Lip 07, 2008 11:00 pm
Miejscowość: Warszawa Posty: 14567
1. Zabierasz przeciwnikowi permanent do końca tury. Każda karta na polu bitwy jest permanentem. Odtapowujesz i dostaje haste, więc możesz mu zabrać potwora i nim jeszcze zaatakować. Split second oznacza, że nie możecie na ten czar odpowiedzieć innym czarem albo umiejętnością, np. nie zadziała albo . W rzadszych przypadkach rzuca się to na własne karty, żeby np. dać swojemu potworowi haste albo odblokować go do bloku.
2. To jest karta trochę bardziej do multiplayera, ale ogólnie to niszczysz przeciwnikowi ląd i jakiś przeciwnik niszczy ląd, ale nie Twój. W praktyce przeciwnik powinien wybrać ten sam ląd, żeby nie stracić dwóch. Z potworami jest tak samo.
W multiplayerze ta karta jest lepsza, bo przeciwnik będzie mógł wybrać lądy lub potwory trzeciego gracza i więcej rzeczy zginie.
3. Wtasowuje permanent do talii, czyli dowolną kartę z pola bitwy. Wyjątkiem są generałowie w formacie commander, bo ich właściciel może go włożyć z powrotem do command zone zamiast do biblioteki (ale to tak jakby i tak zabija generała).
4. Płacisz jak najwięcej, żeby położyć na nim countery i wtedy daje więcej many. Np. jak zapłacisz za to 2, to ma 1 counter i daje 1 many. Jak zapłacisz 4, to ma 2 countery.
5. Wchodzi zatapowane, więc nie użyjesz go w tej samej turze do dawania many. Za tapnięcie daje czerwoną manę.
6. Zamienia permanent w artefakt. Można je wtedy niszczyć em na przykład.

Profil E-mail  

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość