Obecny czas: Pią Lis 15, 2019 5:08 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 61 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Temat postu: [EDH] Reaper King
PostWysłany: Wto Gru 05, 2017 8:39 pm 
Planeswalker
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Lip 07, 2008 11:00 pm
Miejscowość: Warszawa Posty: 14567
Od dłuższego czasu nie wychodziły żadne syty, aż tu nagle !. Generał bomba, bo mogę w końcu wrócić do białego i kombi się z całą talią. Chciałem zebrać jakieś teksty do odświeżenia tematu, ale w sumie to nie mam. Po testach doszedłem do wniosku, że prawie wszystkie nowości: Rashmi, Reservoir i Summonings mi się nie podobają. Aetherflux Reservoir jak już się rozkręcam, to czeka i celuje w gościa, który wie, że nie może nic zrobić i przez kilka tur czeka aż go zabiję. Od chyba 2 lat nie zmieniłem prawie nic poza małymi smaczkami, np. nie mogę grać Flesh/Blood po zmianie zasad i czasami wrzucam i za byle co. Scholarsi już na dzień dzisiejszy nie są potrzebni, tak samo zresztą jak , bo można do talii dać więcej CA i nigdy się nie zatniesz.
Z najnowszych spisów na tej stronie różnica jest taka, że gram z powrotem i testuję - to ostatnie złe nie jest, ale ma syndrom nowych kart wrzucanych pod commandera- w sumie to jest kolejny nudnawy efekt do robienia Card Advantage, który można wymienić na kupę fajniejszych kart.

Profil E-mail  

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 61 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości