Obecny czas: Wto Paź 15, 2019 3:00 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 85 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Mono B Control
PostWysłany: Wto Paź 12, 2010 5:57 pm 
Enchanter
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Maj 03, 2010 9:00 am
Miejscowość: Kraków
Spisy dość stare, a zarówno na Arenę jak i Boba nie ma w nich miejsca ze względu na taką a nie inną filozofię decku.

Profil E-mail  

PostWysłany: Wto Paź 12, 2010 8:18 pm 
Sorcerer
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Cze 14, 2010 10:48 pm
Progressive napisał(a):
Spisy dość stare, a zarówno na Arenę jak i Boba nie ma w nich miejsca ze względu na taką a nie inną filozofię decku.

jakos arena w mono B byla od zawsze nawet za czasow kiedy gralo mono B w t2 wieki temu. Chociaz moglbys powiedziec jaka to filozofia, bo taki komentarz nic nie wnosi ;)

Profil E-mail  

PostWysłany: Wto Paź 12, 2010 8:34 pm 
Archmage
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Maj 19, 2007 4:16 pm
Miejscowość: Białystok / Trójmiasto
Dokładnie. Też mnie ciekawi jaka to filozofia w kontrolu że nie ma miejsca na draw. Please enlighten us!

PostWysłany: Wto Paź 12, 2010 8:58 pm 
Enchanter
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Maj 03, 2010 9:00 am
Miejscowość: Kraków
Pisałem o 2 spisach podanych przez kolegę Bulera opartych na synergii Demigoda i Intuition. Powiedzcie mi proszę, za co chcecie tam niby upchnąć Boby albo Areny? Jestem bardzo ciekawy waszych pomysłów na temat tej konstrukcji. (oczywiście w innnym topicu)

Profil E-mail  

PostWysłany: Wto Paź 12, 2010 9:56 pm 
Sorcerer
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Cze 14, 2010 10:48 pm
Progressive napisał(a):
Pisałem o 2 spisach podanych przez kolegę Bulera opartych na synergii Demigoda i Intuition. Powiedzcie mi proszę, za co chcecie tam niby upchnąć Boby albo Areny? Jestem bardzo ciekawy waszych pomysłów na temat tej konstrukcji. (oczywiście w innnym topicu)

Nic nie bdziemy upychac bo to jest temat o Mono B ;) czyli to co najlepszego dla czysto czarnego spisu mozna zrobic. Oczywiscie trzeba przyznac ze wersja mono B jest na chwile obecna dosc niszowa, ale moze stanowic swietna baze do zbudowania w przyszlosci takiego Deadguy Ale (BW).
Legacy to taki wlasnie format, w ktorym fajnie jest pograc tym co sie ma i rownoczesnie rozbudowywac. Potem jak ktos ma ochote z Deadguy Ale mozne pojsc w strone BGW rocka, ktory ostatnio calkiem przyjemnie pogral. Wszystko zalezy od preferencji i funduszy ;)

Profil E-mail  

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 85 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości