Obecny czas: Pią Paź 18, 2019 10:38 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Ekspozycja kolekcji
PostWysłany: Śro Kwi 18, 2018 9:05 pm 
Sorcerer

Dołączenie: Wto Paź 03, 2017 5:33 pm
Może ktoś ozdabia swój pokój magiciem i ma jakieś patenty, pułeczki z ikei na sprzedaż do polecenia czy ciekawe fotki które widział w necie? Jak miałem kilka lat chopla na punkcie winyli i gramofonów to też wiązało się to z eksponowaniem sprzętu i kolekcji i specjalną organizacją miejsca.. może jakieś gablotki itp bo będzie tego więcej iu mnie wygląda to na przesyt i tandetę, z czegoś zrezygnować, wprowadzić jakiś element zbiorczy? Coś wiecie na ten temat?

Image

Ostatnio edytowany przez m_n_s_n, Wto Cze 19, 2018 5:55 pm, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail  

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2018 8:49 am 
Wizard of the Coast
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Lis 03, 2008 5:30 pm
Miejscowość: Kraków
puleczki z ikei na chorom curke

Profil E-mail  

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2018 9:16 am 
Sorcerer
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pią Gru 28, 2007 9:59 pm
Miejscowość: Warszawa
Czas chyba zaprosić Dorotkę Szelągowską by zrobiła Ci pokój na nowo - Dorotko pomóż! :D
Element zbiorczy mówisz? Może porządek? Jakieś klasery czy pudła, od cholery tego jest, wystarczy poklikać po necie.
Bo tak to w miejscu pracy, zabawy czy czegokolwiek co wyświetla się na tym mini monitorze jest śmietnik.
Gablotki są dla otaku co nie chcą by ich kawaii figureczki obrosły kurzem, którego nie sprzątają.

Profil GG  

Temat postu: Re: Ekspozycja kolekcji
PostWysłany: Nie Kwi 22, 2018 4:58 pm 
Sorcerer

Ten alpha investments to ma dopiero burdel bo zbiera wszystkie pudła po boxach a wiadomo ile on tego ma,zamieścił raz filmik

Profil E-mail  

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2018 10:27 pm 
Sorcerer
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pią Gru 28, 2007 9:59 pm
Miejscowość: Warszawa
To jakiś typ z hameryki, oni mają śmietniki zbierane od paru pokoleń w tych swoich domach z dykty. Inna kultura, inna mentalność.
Z tego co widzę to masz biureczko ok. 70 cm i na takim nie ma miejsca na karty, tak samo na głośniki, które wsadziłeś - masz gorszy komfort odbieranego dźwięku jak siedzisz normalnie przy monitorze.

Profil GG  

PostWysłany: Wto Cze 19, 2018 5:43 pm 
Sorcerer

Jak siedze przy monitorze to mam tak dobrany equalizer że jestem zadowolony z brzmienia,jak wyłoże się na łożku to basy przepięknie smyrają. Akurat pokój mam nie wielki ale o dziwo z tego co miałem okazje doświadczyć u moich kumpli w samochodzie czy w swoich pokojach to z mojego brzmienia jestem najbardziej zadowolony, a posiadam samokrytykę :) nie uchwyciłem jeszcze kilku głośników.

Taaak tak tak widziałem te pudła które zbiera alpha invenstments,tylko on ich nie wyrzuca. Niektóre sklepy oferują pudelka po from the vaults np (XD)
Magic Cafe ma pudełka po commander anthology vol 2 ale ma je za friko. Fajna ozdoba. Ale ozdoba to nie magazyn tektur. Abo to ja mam spaczone poczucie estetyki.
Od amtej fotki wiele pozmieniałem na swoich ubogich mebelkach, jak nie trudno się domyśleć przybyło najwięcej ze wszystkiego nowych decków do commandera; nawet nie mam czasu w to grać,ale jak tylko się nadazy okazja to muszę mieć zestaw którego brakuje,na który poluje. Już mam upatrzony następny,trudno dostępny ale w zajebistej cenie i to w krakowie <3

Profil E-mail  

PostWysłany: Czw Lis 29, 2018 6:49 pm 
Sorcerer

Razamarth napisał(a):
To jakiś typ z hameryki, oni mają śmietniki zbierane od paru pokoleń w tych swoich domach z dykty. Inna kultura, inna mentalność.
Z tego co widzę to masz biureczko ok. 70 cm i na takim nie ma miejsca na karty, tak samo na głośniki, które wsadziłeś - masz gorszy komfort odbieranego dźwięku jak siedzisz normalnie przy monitorze.

Racja, biurko służy mi tylko do sortowania kart, nie ma miejsca na gre,nie ma mowy. Zrobiło mi się trochę miejsca w pokoju a że mam kilku lokatorów toi kuchenny stół odpada (jakby oni grali to co innego,ale śmieją się z magica jeb#%i) . Więc narazie kupiłem sobie łóżko i na nim gra się super, ale łóżko nie jest zbyt competitive, nawet jak na casual :E więc zwykły stolik zrobi robotę,taki na dwie maty.

Jak gracie commandera to taka standardowa mata Wam wystarcza? czy zdaża się że macie pieldyriard permamentów które już nie mieszczą się na takiej standardowej macie?

No bo zastanawiam się,nie ma problemu kupić stolik o wymiarach klasyczna mata razy dwa, ale może radzicie jakiś większy? sam nie wiem.. to już nie ekspozycja,to gospodarka lol.

Profil E-mail  

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość