Obecny czas: Pią Paź 18, 2019 10:14 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 331 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17
Autor Wiadomość
 Temat postu: Znaki świadczące o przedawkowaniu MtG
PostWysłany: Sob Mar 19, 2011 10:33 pm 
W poniedziałek po nq mialem sprawdzian z matmy pomylilem grupy, normalnie bym olał a nauczycielka nie zauważyłaby, ale ze jeszcze żyłem turniejem, to włączył mi się standardowy tryb myślowy: zwaliłem coś z zasadami, to wzywam sędziego. Nie muszę mówić, że to był skrajnie głupi pomysł :P

PostWysłany: Czw Maj 05, 2011 7:27 am 
Mage
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Sty 03, 2009 10:43 pm
Przed maturami wpadła do mnie moja dziewczyny, tak na 5 dni przed egzaminem z polskiego, a dzień przed tym pożyczyłem (za jej zgodą :P) wszystkie casualowe decki znajomemu żeby swoją lady nauczył.

Ciągle narzekała, że bez "magic"ów jej się nudzi i że głupia była że pozwoliła mi to zrobić bo jej się chce grać :O Ofc. ja zostałem mianowany (na szczęście na nie cały dzień) wielkim złym i niedobrym facetem który pozwolił na takie coś lol

Spoiler:

Profil E-mail  

PostWysłany: Śro Paź 26, 2011 1:47 pm 
Moderator
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Kwi 12, 2010 10:58 am
Miejscowość: Wrocław
Przedawkowałeś mtg gdy widząc symbol Ohma, myślisz "Lol. Ktoś narysował znak Avacyn do góry nogami!"

Profil E-mail  

PostWysłany: Śro Paź 26, 2011 7:07 pm 
Planeswalker
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Wrz 16, 2004 6:28 pm
Miejscowość: Stołeczne Królewskie Miasto Kraków ;]
Samuel Kalkin napisał(a):
symbol Ohma

Słyszałam, że to się nazywa "omega". ^^

Profil E-mail  

Temat postu: Re: Znaki świadczące o przedawkowaniu MtG
PostWysłany: Śro Paź 26, 2011 7:15 pm 
Moderator
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Kwi 12, 2010 10:58 am
Miejscowość: Wrocław
axcel napisał(a):
Samuel Kalkin napisał(a):
symbol Ohma

Słyszałam, że to się nazywa "omega". ^^

Nie kłóć się z elektronikiem. :razz:

Profil E-mail  

PostWysłany: Pon Sie 04, 2014 12:35 am 
Mage

Dołączenie: Nie Paź 07, 2012 8:07 am
Jestę archeologię i odkopuję temat.

1. Kiedy moja mmmmama prosiła mnie żebym wyniósł śmieci kiedy akurat grałem 5osobowe EDH z kolegami to odpowiedź z automatu "nie mam many". Później, jak już wynosiłem, to mamrotałem "A co jak tam są foliowane bolty".
2. Kiedy gram w LoLa i wybieram Syndrę w ekranie wyboru bohatera, to słyszę "So much untapped power!". Pierwsza myśl: "Ile ty masz ***** landów?"
3. Gramy 1v1 w LoLa ze znajomym. Gra Xerathem i mówi "Lightning Bolt" 5 razy. Ja odpowiadam: "Mindbreak Trap, przegrałeś." Koleś nie wiedział co powiedzieć i przez minutę milczał.
4. Jadę autobusem, nagle nadchodzi kanar, a ja nie skasowałem biletu. Wstaję, idę kasować. Nie mogę trafić w dziurę. Ręka mi się trzęsie bo kanar coraz bliżej. W końcu się udało i taki tekst: "Uff, jak dobrze ze stopdeczylem Terminusa". Bylo to nawiazanie do turnieju Legacy jaki gralismy (z proxami) z kolegami, gralem UW Miracle w finale na Manaless Dredge który mnie obijał Ichoridami. Broniłem się dłuuuugo i czas się prawie skończył, w końcu stopdeczyłem Terminusa i wyczyscilem stol. Potem Noxious Revival po Entreat the Angels i win w ostatnich 10 sekundach przed koncem czasu w nastepnej turze.

PostWysłany: Pon Kwi 06, 2015 12:31 am 
Conjurer

Dołączenie: Pon Cze 02, 2014 4:18 pm
Miejscowość: Chrzanów
Na obiadach rodzinnych zawsze czytam pod stołem na telefonie forum (głownie dział trade), dzisiaj zrobiłem 3 trady za w sumie 80zł, a w wigillię bożego narodzenia 4 trady za prawie 100zł. W żadne inne dni tyle nie sprzedaje! :D

HAVE / WANT

Profil E-mail  

PostWysłany: Nie Lis 15, 2015 8:57 pm 
Organizator
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Gru 18, 2010 9:17 pm
Miejscowość: Bielawa
Jak coś to Bożego Narodzenia. Widać że niedziela handlowa jest jak znalazł dla ciebie....

CAŁA KOLEKCJA NA ALLEGRO
WSZYSTKIE TOPY DO PAUPERA

Profil E-mail  

PostWysłany: Nie Lis 15, 2015 9:07 pm 
Mage

Dołączenie: Nie Paź 17, 2010 11:03 am
Miejscowość: Piaseczno
Jak coś, to "Ciebie". Anyway, ten topic chyba nie o tym.

PostWysłany: Nie Lis 22, 2015 4:03 am 
Archmage

Dołączenie: Wto Gru 09, 2014 2:16 am
Rafał napisał(a):
Jak coś, to "Ciebie".

Za moich czasów o zaimkach pisanych wielką literą była mowa tylko w listach.
Fora dyskusyjne czy dyskusje w sieci na pewno nie są pismem oficjalnym, a jako pismo drukowane, bardziej powinno się wzorować na tradycji słowa pisanego w druku - w ilu książkach w dialogach "ty, tobie, cię" pisane jest wielka literą?
Podobno taka forma okazuje "szczególny szacunek" odbiorcy, ale gdy jest pisane w zdaniu, w którym nie ma nawet wielkiej litery na początku czy kropki, o poprawności ortograficznej nie wspominając, chyba wyraża raczej brak elementarnego szacunku w postaci czytelnej wypowiedzi. To jak marynarka do dresów...

Najbardziej bzdurne, za to najpopularniejsze jest bodaj używanie wielkiej litery przy inwektywach:
"ej, Ty $#!%#$!" (obrażam cię, ale napisałem "Ty" wielka literą, więc okazuję ci szacunek, więc się nie obraź, mimo, że wypowiedź powstała w calu obrazy)

No, ale wątek nie o tym - w sumie ktoś by mógł wydzielić powyższy temat, zastanawiam się, ile osób jest równie niedzisiejszych jak ja i nie uznaje pisania "ty" w "ty ****u" wielką literą. ;x
___
A co do tematu - kiedy nie mogę rano wstać, bo podświadomość stwierdza, że "mana mi się jeszcze nie odtapowała"... To sugeruje przedawkowanie czy głód?

Profil E-mail  

PostWysłany: Nie Lis 22, 2015 10:19 am 
Conjurer
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Lis 25, 2009 3:44 pm
Miejscowość: Kraków
Miras11, zgoda, z tym że najgorsze jest pisanie "ci" z wielkiej litery w zdaniach typu "... ci, którzy grali ...".
No i dopominanie się o pisanie do siebie grzecznościowo samo nie świadczy o klasie :wink:

Profil E-mail  

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 331 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość