Obecny czas: Nie Maj 19, 2019 11:48 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 343 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Problemy picków
PostWysłany: Śro Mar 12, 2014 9:50 pm 
Enchanter
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pią Sie 29, 2008 12:29 pm
Spacerowicz napisał(a):
wtyczkazatyczka69 - który pick wybrałeś i jak Ci się sprawdził w grze?

wybralem eidolon. ze wzgledu na 2x nyxborn shieldmate bardzo chcialem hoplite ale mialem nadzieje, ze w takiej sick u paczce moze obrocic(btw obv nie).
Cytuj:
zawsze jak jestem w u nad sfinxem nie biorę chyba nic po prostu jest sick sam z siebie

no wlasnie moj problem jest taki, ze jak jestem w w to prawie nic nie biore nad eidolonem :loveit: jest bardzo duzo gier kiedy bedac z tylu eidolon jest jedyna karta w formacie ktora moze odwrocic sytuacje. ale ja na pewno bardzo przeceniam te karte i sadzac po waszych odpowiedziach nie doceniam sphinxa :stupid: .

Profil E-mail  

Temat postu: Problemy picków
PostWysłany: Czw Mar 13, 2014 9:27 am 
Archmage
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Sie 19, 2006 3:08 pm
Miejscowość: Warszawa
wtyczkazatyczka69 napisał(a):
wybralem eidolon. ze wzgledu na 2x nyxborn shieldmate bardzo chcialem hoplite ale mialem nadzieje, ze w takiej sick u paczce moze obrocic(btw obv nie).

:spoko:

Hoplita w 95% nigdy nie obróci, ludzie często wolą go zabrać z paczki niż wziąć kartę która może trafić do ich md

wtyczkazatyczka69 napisał(a):
no wlasnie moj problem jest taki, ze jak jestem w w to prawie nic nie biore nad eidolonem jest bardzo duzo gier kiedy bedac z tylu eidolon jest jedyna karta w formacie ktora moze odwrocic sytuacje. ale ja na pewno bardzo przeceniam te karte i sadzac po waszych odpowiedziach nie doceniam sphinxa

100% true - sphinx to karta kontrolna, nie aggro. przez nic sie nie przebija, a wiele stworów jest większych. Imho dobry pick

Profil GG  

Temat postu: Problemy picków
PostWysłany: Pią Mar 14, 2014 3:58 pm 
Moderator

Dołączenie: Pon Lis 05, 2012 5:36 pm
Sphinx przez nic sie nie przebija? Wiele stworów jest większych? Rozmawiamy aby o tym samym limited?

Profil E-mail  

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 343 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość