Obecny czas: Pią Sty 18, 2019 7:15 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 208 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: [PLANESWALKER.PL] FNM, Prerelease, Showdown, PPTQ
PostWysłany: Czw Sty 04, 2018 9:21 pm 
Administrator
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Mar 17, 2003 8:30 pm
Miejscowość: Warszawa
czwartek napisał(a):
Z czego wynika i czy będzie już tak zawsze? No i ile osób się pomieści w sklepie?

Wynika to z tego, że Wizards oszacowali Prerelease Rivals of Ixalan jako mały turniej - dostaliśmy rekordowo mało zestawów.
Wynajmowanie dużej sali przy tak małej liczbie zestawów musiałoby podnieść wpisowe, a tak mogliśmy je obniżyć.
W sklepie po małym rozszerzeniu pod Pre pomieści się około 40 osób na każdym turnieju, które będą krótsze. Część graczy będzie chciała zagrać dzięki temu po kilka Prerelease.
Mini plusem będzie dostępność wszystkich produktów na miejscu (na zewnętrznych Prerelease zawsze kilka osób potrzebowało czegoś kupić na turnieju, czego akurat nie przywieźliśmy ze sklepu).
Z produktów Rivals of Ixalan będzie można kupić na miejscu Planeswalker Decki (2 za 79,99zł lub pojedyncze za 41,99zł) w Open Duelingu oraz akcesoria Rivals jak dojdą na czas:)
czwartek napisał(a):
Czyli jeżeli wygra się cały turniej (wpisowe: 70 złotych), to można wygrać 4 boostery...?

Dokładnie tak. Plus oczywiście otrzymuje się zawartość zestawu (w tym 6 boosterów i kartę promo Rare/Mythic Rare).
Wychodzi 6-10 boosterów za 70zł plus promka o wartości od kilku do 100+ złotych.
Plus dodatkowe nagrody rzeczowe (pojawią się razem z ogłoszeniami, które są prawie skończone).
A przede wszystkim dużo fajnej zabawy z nowymi kartami bez spinki.
ULTN7 napisał(a):
Wydawało mi się, że przy poprzednich setach i dłuższych Pre (6+ rund) ludzie narzekali, że nie chcą spędzać całego dnia na takim evencie i ze woleliby krótsze.
Wszyscy zrobili więc krótsze, ale co było do przewidzenia części sie to nie podoba :) ciężkie życie TO.

Kolejny dodatek MtG będzie w dogodniejszym terminie, będzie "duży" i moim zdaniem Wizards przydzielą sklepom na niego większe ilości boosterów.
Wtedy będziemy mogli znowu zrobić 1 większy turniej z potencjałem na 100+ osób i resztę mniejszych.

Zapisy online na Prerelease ruszyły (zapisy). W związku z wyjątkowo małą liczbą zestawów Rivals of Ixalan zachęcamy do prerejestracji. W sklepie stacjonarnym prerejestracja będzie możliwa po skończeniu remanentu od poniedziałku 8 stycznia (standardowo w godzinach otwarcia: 9-21).

tymczasowo tylko ul. Abrahama 12 (Gocław: nad jeziorem Balaton) Poniedziałek - Piątek 9:00-19:00, Sobota 9:00-17:00.
Wszystkie produkty są dostępne na miejscu od ręki (magazyn jest połączony ze sklepem).

Profil E-mail GG  

Temat postu: Re: [PLANESWALKER.PL] FNM, Prerelease, Showdown, PPTQ
PostWysłany: Pią Sty 05, 2018 10:59 am 
Sorcerer
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Sie 05, 2014 9:20 am
Bazyl napisał(a):
Wynika to z tego, że Wizards oszacowali Prerelease Rivals of Ixalan jako mały turniej - dostaliśmy rekordowo mało zestawów.

Dzięki wielkie za odpowiedź, rozumiem okoliczności. Proponuję jednak w takiej sytuacji zrobić na jednym z turniejów pre podział nagród bardziej premiujący zwycięstwo. Ja gram w M:tG casualowo i zawsze bez spinki, ale jednak mam opory, żeby zapłacić za turniej w którym praktycznie nie mam szans wyjść na zero finansowo. Dlatego przy okazji tego pre wybiorę się do Strefy, gdzie jeden z turniejów ma charakter bardziej "stromy" podział nagród.

Co do samej długości trwania, to ja rozumiem ludzi narzekających na to, że 7 rund to za długo