Obecny czas: Śro Cze 19, 2019 11:16 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: [Strefa MTG] Klasyfikacja turniejowa grudzień 2013
PostWysłany: Wto Gru 03, 2013 10:13 am 
Strefa MTG
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Sie 17, 2011 12:35 pm
Posty: 8463
Miejscowość: Warszawa

Image

W wątku opisuję możliwe do zdobycia nagrody dodatkowe za udział w turniejach Strefy MTG w grudniu 2013



W jaki sposób gromadzone będą punkty rankingowe?
Punkty do rankingu zdobywa się podobnie jak punkty na turnieju MTG - 3 pkt za zwycięstwo oraz 1 pkt za remis + dodatkowe punkty za udział w turnieju. W przypadku turniejów sankcjonowanych jako Casual (wyjątek Chaos Draft) punkty z turnieju zostaną podzielone przez 2. FNM-y punktowane są w taki sam sposób jak ich regularne odpowiedniki.

Punkty za udział w turniejach organizowanych przez Strefa MTG:
1 pkt - Pauper Classic, Pauper Standard, Casual - dowolne talie, Standard z Re-Draftem
2 pkt - Standard, Modern
3 pkt - Draft, Chaos Draft
4 pkt - GPT

Nagrody
Top 1 - Udział w sobotnim PRE BNG Strefy + Holiday Gift Box
Top 2-4 - Udział w sobotnim PRE BNG Strefy
Top 5-8 - Draft THS w styczniu

Udział w PRE można wymienić na PRE Pack-a BNG (odbiór po dacie premiery BNG)

Dodatkowo wśród osób spoza Top 8, które zgromadzą minimum 30 punktów rozlosowanych zostanie:
- 6 Boosterów Theros

W przypadku remisów wyżej będzie ta osoba, która ma więcej punktów za udział w turniejach.
Gdyby nadal był remis nagrody zostaną równo podzielone pomiędzy remisujące osoby.



Wątek zbiorczy o turniejach organizowanych w Strefie MTG



Lokacja sklepu: ul. Filtrowa 83 lok. 76, Warszawa - Mapka
Większość turniejów odbywać się będzie właśnie tutaj. Jeśli jakiś turniej będzie odbywać się w innej lokacji, będzie to wyraźnie zaznaczone.

Godziny otwarcia sklepu:
Spoiler:


Jak dotrzeć do Strefy?
Spoiler:


Kontakt
Spoiler:


Spóźnienia na turnieje
Spoiler:


Wyrób numer DCI w Strefie
Spoiler:


Turnieje
02.12 - Pauper - WYNIKI
02.12 - Draft - WYNIKI
05.12 - Standard - WYNIKI
06.12 - Standard z Re-Draftem - WYNIKI
06.12 - FNM Draft - WYNIKI
07.12 - Casual - WYNIKI
07.12 - Draft - WYNIKI

09.12 - Pauper - WYNIKI
09.12 - Draft - WYNIKI
12.12 - Standard - WYNIKI
13.12 - Standard z Re-Draftem - WYNIKI
13.12 - FNM Standard - WYNIKI
13.12 - FNM Draft - WYNIKI
14.12 - Casual - WYNIKI
14.12 - Draft - WYNIKI
15.12 - Draft - WYNIKI
15.12 - GPT Legacy - WYNIKI

16.12 - Pauper - WYNIKI
16.12 - Draft - WYNIKI
19.12 - Standard - WYNIKI
20.12 - Standard z Re-Draftem - WYNIKI
20.12 - FNM Modern - WYNIKI
20.12 - FNM Draft - WYNIKI
21.12 - GPT Modern - WYNIKI
22.12 - Casual - WYNIKI
22.12 - Draft - WYNIKI

23.12 - Standard z Re-Draftem - WYNIKI
23.12 - Pauper - WYNIKI
23.12 - Draft - WYNIKI
27.12 - Standard z Re-Draftem - WYNIKI
27.12 - FNM Standard - WYNIKI
27.12 - FNM Draft - WYNIKI
28.12 - Casual - WYNIKI
28.12 - Draft - WYNIKI

30.12 - Standard z Re-Draftem - WYNIKI
30.12 - Pauper - WYNIKI
30.12 - Draft - WYNIKI


Klasyfikacja końcowa
1. Wisniewski, Patryk 93
2. Lorenc, Michal 73
3. Wald, Piotr 70
4. Jezierski, Grzegorz 69
5. Kawonczyk, Maciej 66
6. Szyk, Andrzej 63
7. Zaczek, Jonathon 59
8. Zywczyk, Michal 58
9. Alchimowicz, Przemyslaw 53,5
10. Sokolowski, Adam 52
11. Tyminski, Michal 51
12. Ciechonski, Mariusz 45,5
13. Lewandowski, Bartlomiej 45
14. Luty, Leszek 45
15. Stachewicz, Patryk 45
16. Bialecki, Mateusz 41
17. Nietupski, Krzysztof 40
18. Swierczynski, Michal 40
19. Marek, Krzysztof 37
20. Wisz, Lukasz 37
21. Sieminski, Antoni 35
22. Janik, Maciej 33
23. Jaworski, Daniel 33
24. Kucharczyk, Kamil 33
25. Scibor-rylski, Michal 32
26. Rudowski, Grzegorz 30
27. Siny25, Siny25 30
28. Aksman, Jaroslaw 29
29. Prajsnar, Pawel 25
30. Vamich, Andrii 25
31. Czuron, Alan 24
32. Stepien, Szymon 22
33. Wiktorzak, Piotr 22
34. Zielinska, Anna 22
35. Kazimierczyk, Michal 21
36. Kolsut, Kamil 21
37. Kubicki, Pawelek 21
38. Amielanczyk, Michal 20,5
39. Lewandowska, Ola 20
40. Pleban, Maciej 19,5
41. Berlowski, Marcin 19
42. Fidzinski, Maciej 19
43. Nowinski, Piotr 19
44. Przekop, Marcin 19
45. Skut, Patryk 19
46. Szejko, Piotr 19
47. Walkiewicz, Patryk 19
48. Wozniak, Milosz 19
49. Pacewicz, Patryk 18
50. Zaporski, Grzegorz 18
51. Janowski, Maciej 17,5
52. Krawczyk, Krzysztof 17,5
53. Siwon, Andrzej 17
54. Wichlacz, Zbigniew 17
55. Rozycki, Wojciech 16,5
56. Harezlak, Wiktor 16
57. Mueller, Szymon 16
58. Tryfon, Pawel 16
59. Kostrzewa, Piotr 15
60. Krasnodebski, Krzysztof 15
61. Karp, Janusz 14,5
62. Drzewinski, Marcin 14
63. Mokrzycki, Piotr 14
64. Kolnierzak, Pawel 13
65. Lis, Michal 13
66. Nguyen, Viet 13
67. Niedziela, Maciek 13
68. Oberbek, Przemek 13
69. Szewczyk, Mateusz 13
70. Tryfon, Piotr 13
71. Walkiewicz, Aleks 13
72. Czarnecki, Mateusz 12,5
73. Bartosz, Pawlowski 12
74. Brzezicki, Mateusz 12
75. Gajewski, Michal 12
76. Gajewski, Tomasz 12
77. Jakubowski, Ernest 12
78. Krupicki, Artur 12
79. Lopaciuk, Piotr 12
80. Madry, Michal 12
81. Malyszko, Juliusz 12
82. Wycech, Bartosz 11,5
83. Smiechowicz, Marcin 10,5
84. Swiniarski, Lukasz 10,5
85. Klos, Filip 10
86. Komsta, Franek 10
87. Ozimek, Wiktor 10
88. Przekop, Rafal 10
89. Skalski, Janusz 10
90. Subko, Pawel 10
91. Bialas, Daniel 9
92. Bieniek, Lukasz 9
93. Bobynko, Jaroslaw 9
94. Chodnicki, Karol 9
95. Czajkowski, Marcin 9
96. Korpak, Jedrzej 9
97. Marciniak, Grzegorz 9
98. Miecznikowski, Jedrzej 9
99. Pasek, Maciej 9
100. Rygiel, Krzysiek 9
101. Bajorski, Artur 8
102. Bieniuszewicz, Sebastian 8
103. Cieslak, Pawel 8
104. Halama, Tomasz 8
105. Jurasik, Jakub 8
106. Olczak, Dariusz 8
107. Puzdrowski, Daniel 8
108. Smuniewski, Piotr 8
109. Gawrychowski, Mariusz 7
110. Kozarski, Lukasz 7
111. Kozlowski, Hubert 7
112. Maciukiewicz, Marcin 7
113. Panfilow, Artur 7
114. Polowicz, Igor 7
115. Wilinski, Lukasz 7
116. Zarski, Lukasz 7
117. Rzepczak, Patrycja 6,5
118. Czerniawski, Mike 6
119. Dzienkowski, Maciej 6
120. Klepczarek, Marcin 6
121. Matych, Adrian 6
122. Miklewski, Remigiusz 6
123. Nasser, Dawid 6
124. Sokulski, Marcin 6
125. Budzinski, Michal 5,5
126. Sabala, Bartosz 5,5
127. Jakobczyk, Wojciech 5
128. Swistak, Pawel 5
129. Zagninski, Wojciech 5
130. Kulka, Teresa 4,5
131. Pakiela, Tomasz 4,5
132. Banski, Jakub 4
133. Binkowska, Wioleta 4
134. Drozdowski, Mateusz 4
135. Fic, Karol 4
136. Kozak, Jakub 4
137. Slowinski, Lukasz 4
138. Zdun, Jedrzej 4
139. Eranovsky, Mikhail 3
140. Iwanski, Luke 3
141. Kluczek, Michal 3
142. Kuklinski, Ksawery 3
143. Nowak, Pawel 3
144. Paprocki, Bartlomiej 3
145. Domanski, Daniel 2,5
146. Glinski, Michal 2,5
147. Pniewski, Lukasz 2,5
148. Skowronek, Ada 2,5
149. Dobrowolski, Jakub 2
150. Niegowski, Arkadiusz 2
151. Kacprzak, Kamil 1,5
152. Pietowski, Tomasz 1,5
153. Kopka, Pawel 1

_________________
www.strefamtg.pl - Single, Boostery, Akcesoria i wiele innych
Turnieje organizowane przez sklep Strefa MTG w Warszawie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: [Strefa MTG] Klasyfikacja turniejowa grudzień 2013
PostWysłany: Wto Gru 10, 2013 2:26 pm 
Strefa MTG
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Sie 17, 2011 12:35 pm
Posty: 8463
Miejscowość: Warszawa
Update klasyfikacji w pierwszym poście ;)

_________________
www.strefamtg.pl - Single, Boostery, Akcesoria i wiele innych
Turnieje organizowane przez sklep Strefa MTG w Warszawie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: [Strefa MTG] Klasyfikacja turniejowa grudzień 2013
PostWysłany: Wto Gru 17, 2013 7:19 pm 
Strefa MTG
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Sie 17, 2011 12:35 pm
Posty: 8463
Miejscowość: Warszawa
Update w pierwszym poście :)

_________________
www.strefamtg.pl - Single, Boostery, Akcesoria i wiele innych
Turnieje organizowane przez sklep Strefa MTG w Warszawie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: [Strefa MTG] Klasyfikacja turniejowa grudzień 2013
PostWysłany: Pią Gru 27, 2013 8:55 pm 
Strefa MTG
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Sie 17, 2011 12:35 pm
Posty: 8463
Miejscowość: Warszawa
Update w pierwszym poście

_________________
www.strefamtg.pl - Single, Boostery, Akcesoria i wiele innych
Turnieje organizowane przez sklep Strefa MTG w Warszawie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: [Strefa MTG] Klasyfikacja turniejowa grudzień 2013
PostWysłany: Wto Gru 31, 2013 4:37 pm 
Strefa MTG
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Sie 17, 2011 12:35 pm
Posty: 8463
Miejscowość: Warszawa
Podsumowanie klasyfikacji - pełne w pierwszym poście - tutaj nagrodzeni wraz z ich nagrodami

1. Wisniewski, Patryk - Sobotnie PRE BNG + Holiday Gift Box

2. Lorenc, Michal - Sobotnie PRE BNG
3. Wald, Piotr - Sobotnie PRE BNG
4. Jezierski, Grzegorz - Sobotnie PRE BNG

5. Kawonczyk, Maciej - Draft THS w styczniu
6. Szyk, Andrzej - Draft THS w styczniu
7. Zaczek, Jonathon - Draft THS w styczniu
8. Zywczyk, Michal - Draft THS w styczniu

Losowe Boostery
12. Ciechonski, Mariusz 45,5 - Booster THS
15. Stachewicz, Patryk 45 - Booster THS
19. Marek, Krzysztof 37 - Booster THS
22. Janik, Maciej 33 - Booster THS
23. Jaworski, Daniel 33 - Booster THS
26. Rudowski, Grzegorz 30 - Booster THS

Nagrodę można jak zwykle komuś oddać, Draft-a wymienić na 3 Boostery THS, PRE wymienić na PRE Pack-a BNG (ten ostatni w takim wypadku do odbioru po dacie premiery)

_________________
www.strefamtg.pl - Single, Boostery, Akcesoria i wiele innych
Turnieje organizowane przez sklep Strefa MTG w Warszawie


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group