Obecny czas: Nie Lip 12, 2020 8:34 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: [Bielsko] PPTQ Richmond - Standard + MKM series Barcelona
PostWysłany: Czw Paź 19, 2017 8:47 am 
Conjurer

Dołączenie: Czw Kwi 20, 2006 6:37 pm
Posty: 91
Miejscowość: Bielsko-Biała
Image

2 TURNIEJE MAGIC THE GATHERING!

W sobotę, 21 października, rozgrywamy 2 turnieje Magic: The Gathering, na które Was bardzo gorąco zapraszamy :) Głównym daniem będzie turniej PPTQ Richmond, rozgrywany w formacie Standard. Drugim turniejem będzir rozgrywany po południu Standard Showdown, który jednocześnie będzie turniejem z serii magic Card Market Trial - do Barcelony! Jest co grać, zapraszamy gorąco :)

-----------
PEŁNE OGŁOSZENIE FB: https://www.facebook.com/events/1791368917821405/
----------

Turniej kolekcjonerskiej gry karcianej Magic: The Gathering - Preliminary Pro Tour Qualifier Richmond 2018

Data: 21 października 2017 (sobota)
Godzina: 11:00
Format: Standard
Ranga turnieju: Competitive - poziom zaawansowany
Wpisowe: 55 zł
Rundy: Rundy w systemie szwajcarskim zależne od liczby graczy + finały Top8 w systemie pucharowym

Informacje podstawowe:
*** Sklep Hobbystyczny "Strefa Gry" z Bielska-Białej zaprasza na turniej Magic: The Gathering - Preliminary Pro Tour Qualifier. Zwycięzca tego turnieju kwalifikuje się na turniej Regional Pro Tour Qualifier, dający najlepszym graczom kwalifikację na turniej Pro Tour Richmond 2018.
*** Czy warto zagrać? W naszej okolicy odbędzie się takich eventów mniej niż 10. A więc chętni do zdobycia kwalifikacji będą szukać okazji do zagrania - taką im właśnie dajemy :) Tak więc zapraszamy gorąco na turniej!
*** Co daje turniej zwycięzcy? Poza standardowymi nagrodami zwycięzca turnieju Preliminary Pro Tour Qualifier otrzymuje kwalifikacje na turniej regionalny - Regional Pro Tour Qualifier.

Przebieg turnieju:
*** Turniej prowadzony jest zgodnie z oficjalnymi zasadami rozgrywek opisanymi przez wydawce gry w dokumencie Magic: The Gathering Tournament Rules, którego aktualna wersja jest dostępna pod adresem: http://wpn.wizards.com/en/resources/rules-documents/244
*** Turniej Preliminary Pro Tour Qualifier ma rangę Competitive, a zarazem taki stopień aplikacji zasad, więc dodatkowo podczas wszystkich gier stosujemy tryb postępowania w przypadku naruszeń zasad opisany w dokumencie Infraction Procedure Guide, którego aktualna wersja jest dostępna pod adresem: http://wpn.wizards.com/en/document/magi ... dure-guide
*** Zakończenie turnieju planowane jest: rund podstawowych ok. g. 16:00, finałów ok. g. 19:00
W nagłych przypadkach organizator zastrzega sobie prawo zmiany warunków turnieju jak i jego odwołanie.

Nagrody:
*** Zwycięzca turnieju otrzymuje kwalifikacje na turniej Regional Pro Tour Qualifier. Turniej regionalny będzie dawał najlepszym graczom kwalifikacje na turniej Pro Tour Richmond 2018.
*** Pulę nagród rzeczowych na ten turniej tworzą boostery z dodatków Ixalan, Amonkhet i Hour of Devastation. Za każdego uczestnika turnieju do puli wpadają cztery boostery.
*** Boostery są wydawane jako nagrody według następującego podziału:
- 95% puli (część główna) wydawana jest uczestnikom z najlepszymi rezultatami na zakończenie turnieju, licząc najlepszych ośmiu zawodników gdy w turnieju weźmie udział do 64 graczy, lub najlepszych szesnastu zawodników gdy w turnieju weźmie udział 65 lub więcej graczy.
- 5% puli (część dodatkowa) jest rozlosowywane w postaci boosterów wśród graczy, którzy zajmą dalsze miejsca, nie premiowane nagrodami opisanymi powyżej. W tej puli znajdzie się także specjalny booster pocieszenia dla przedostatniego miejsca :)
- Podczas podziału procentowego puli boostery będą zaokrąglane na korzyść części głównej.
*** Gracz otrzymujący nagrody boosterowe będzie wybierać, czy chce je otrzymać z dodatku Ixalan, Amonkhet, czy też z Hour of Devastation.


-------------------------------------------------------------
Turniej kolekcjonerskiej gry karcianej Magic: The Gathering - Magic Card Market Trial - Barcelona 2017 - STANDARD - rozgrywany jako STANDARD SHOWDOWN

Data: 21 października 2017 (sobota)
Godzina: 16:00
Format: Standard
Ranga turnieju: Regular - poziom towarzyski
Wpisowe: 25 zł
Rundy: Rundy w systemie szwajcarskim zależne od liczby graczy + finały w systemie pucharowym

Informacje podstawowe:
*** Sklep Hobbystyczny "Strefa Gry" z Bielska-Białej zaprasza na turniej Magic: The Gathering - Magic Card Market Series Trial. Zwycięzca tego turnieju będzie mógł skorzystać z pierwszo-rundowego Bye na turnieju MKM Series. Dodatkowo jeśli tylko weźmie udział w turnieju w Barcelonie, otrzyma także specjalną playmatę oraz kupo do wykorzystania na Magic Card Market o wartości 40 Euro.
*** Ten turniej zostanie rozegrany jako nasz lokalny Standard Showdown - a więc w nagrodach spodziewajcie się dodatkowo specjalnych boosterów!

Przebieg turnieju:
*** Turniej prowadzony jest zgodnie z oficjalnymi zasadami rozgrywek opisanymi przez wydawce gry w dokumencie Magic: The Gathering Tournament Rules, którego aktualna wersja jest dostępna pod adresem: http://wpn.wizards.com/en/resources/rules-documents/244
*** Przewidziany czas na jedną rundę gry w systemie szwajcarskim to 50 minut. Podczas rozgrywek finałowych w systemie pucharowym nie ma limitu czasowego.
*** Turniej zostanie rozegrany po zgłoszeniu się do momentu zamknięcia zapisów przynajmniej ośmiu osób. Opcjonalnie turniej może być rozegrany już przy udziale czterech graczy za zgodą wszystkich uczestników, wówczas rozegrane mecze nie wliczają się do punktów rankingowych w klasyfikacji prowadzonej przez wydawce gry na stronie http://planeswalkerpoints.com/ W takim wypadku zwycięzca nie otrzyma specjalnych nagród MKM Series, gdyż rozgrywki nie będą już miały statusu Trial.

Nagrody:
*** Zwycięzca turnieju otrzymuje:
1-rundowy Bye na turnieju MKM Series do którego organizowany jest ten trial, rozgrywanym w tym samym formacie co Trial
Przy pojawieniu się na turieju MKM Series otrzyma specjalną playmatę.
Przy pojawieniu się na turnieju MKM Series otrzyma także kupon do wykorzystania w serwisie Magic Card Market o wartości 40 Euro.
*** Pulę nagród rzeczowych na ten turniej tworzą boostery Magic: The Gathering. Za każdego uczestnika turnieju do puli wpadają dwa boostery.
*** Na tym turnieju będą także wydzielane booster Standard Showdown.ZAPRASZAMY !!!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: [Bielsko] PPTQ Richmond - Standard + MKM series Barcelona
PostWysłany: Czw Paź 19, 2017 8:48 am 
Conjurer

Dołączenie: Czw Kwi 20, 2006 6:37 pm
Posty: 91
Miejscowość: Bielsko-Biała
Ogłoszenie tutaj trafia z opóźnieniem, niestety nasz moderator sceny zaspał :/
Ale lepiej by było. Ludziki z ogłoszeń u nas i FB się wybierają jak coś :)

Pozdrawiam i zapraszam,
Roman Cupek


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group